новости • обзоры • события • факты
147 просмотров

На Львовщине стартовал курс подготовки украинских пехотинцев

Навчання проводять близько 500 військових інструкторів зі США, Канади, Великої Британії та Литви, які перебувають в Україні на запрошення уряду та керівництва.

На Львівщині розпочались навчання для підготовки українських морських піхотинців за стандартами армій провідних країн світу.

Курс підготовки розрахований до 2017 року. Його проводять близько 500 інструкторів збройних сил США, Канади, Великої Британії та Литви, які перебувають в Україні на запрошення уряду та керівництва держави.

На урочистій церемонії США представляв посол в Україні Джеффрі Пайєтт та командувач Сухопутних військ ЗССША в Європі генерал-лейтенант Бен Годжес.

Особлива увага на навчаннях буде приділена роботі з контрбатарейними станціями, які нещодавно уряд США передав ЗСУ у якості допомоги. Ці радарні системи здатні виявляти звідки ведеться обстріл гарматами, гаубицею, мінометом, або ракетною установкою, оперативно передавати інформацію для дружньої артилерії, для контрбатарейного удару.

Дальність дії радару перевищує 24 кілометри. Після навчань, станції будуть скеровані для виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, повідомляють у Міністерстві оборони України.

Зарегистрированных пользователей: 4864

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 38

ID поста = 7652свежие комментарии:
крымский бандеровец