новости • обзоры • события • факты
522 просмотров

На нас напали: зірка американського кіно відкрив світу правду про Путіна

Відомий американський актор та кінорежисер Морган Фрімен записав відеозвернення під красномовною назвою «Війна».
Авторство ролику, опублікованого в YouTube, належить некомерційному та безпартійному Комітету з розслідування Росії.
Свою промову зірка кіно починає відвертими словами: «На нас напали. Йде війна», а згодом звинувачує РФ у пропагандистській діяльності та масштабних кібератаках, одна із яких, як підозрюють експерти, була здійснена під час виборів у США.
Звертається Фріман і до глядацької уяви: змальовує ймовірний сценарій вигаданої стрічки, де всі події розгортаються навколо радянської спецслужби КДБ і її агента. Саме він вирішив стати президентом, користуючись загальним хаосом у суспільстві, тому що хоче помститися за розпад своєї батьківщини.

Свою розповідь актор веде на тлі архівних кадрів, де зображене протистояння натовпу людей і загонів ОМОНу, а за кілька хвилин на кадрах з’являється російський президент Володимир Путін, якого Фріман, судячи з його слів,вважає «заклятим ворогом», тому що впевнений: Москва має намір помститися Вашингтону за розвал СРСР.

«Вільний світ потребує нашого лідерство. Протягом 241 року наша демократія була зразковим прикладом для всього світу. Ми винні тим громадянам, які боролися і вмирали, щоб захистити цю велику націю і врятувати демократію. Ми зобов’язані перед майбутнім поколінням боротися до кінця», — зазначив він.

Ролик завершується зверненням до американців: він просить у них розповісти правду про втручання РФ у їх вибори минулого року.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4400

Сейчас на сайте: 10

Просмотров за сегодня: 1,418

ID поста = 25233свежие комментарии:
крымский бандеровец