новости • обзоры • события • факты
286 просмотров

НА ПОДІУМІ БЕЗ ХІДЖАБУ


НА ПОДІУМІ БЕЗ ХІДЖАБУ

У Дубаї пройшов тиждень моди, на якому свої колекції продемонстрували найвідоміші кутюр‘є світу. Кензо, Лакруа, Валентино завітали до Дубаю з моделями, які вже пройшли випробування на шоу у європейських містах: Парижі, Лондоні, Мілані.

Індустрія моди у Об‘єднаних Арабських Еміратах розвивається стрімко: очікується, що до 2019 року вона сягне позначки у 90 мільярдів доларів США.

Маріо Боселлі – організатор шоу:

“Дефіле – то інструмент, кульмінація всього процесу створення продукту, який буде користуватися попитом в усьому світі і матиме комерційний успіх.”

Під час тижня арабської моди були представлені так звані колекції “ready-couture”, невеликі дизайнерські серії одягу, який можна “підігнати” під фігуру та смак замовника.

Якоб Абріан – один з координаторів заходу:

“Ready-couture це щось середнє між колекціями готового одягу та колекціями haute-couture. Сукні дорожчі, ніж готовий одяг, але дешевші за haute-couture.”

Дизайнерка Джалех Юсефі живе у Швеції у місті Мальме. Вона – автор колекцій для дому моди Steveus:

“Зазвичай арабські сукні шиють з тканин, які не носять на Заході, але я намагаюся їх також використовувати. Чому я не роблю хіджаби? Тому що я створюю вечірні сукні, а в Еміратах жінки не вдягають хіджаб, коли йдуть на вечірку.”

У країнах регіону Перської затоки жінки переважно приходять на вечірки без чоловіків. І там вони не носять одяг, без якого не можуть з‘явитися на вулиці. Отож, практично неможливо домовитись про інтерв‘ю з дизайнеркою з арабського світу: вона не може відкрити своє обличчя для відео.

Тиждень арабської моди мав на меті також просування молодих арабських дизайнерів, які прагнуть поєднати західні зразки з традиціями Близького Сходу.

Алжирець Ясін Ауаді – один з них. Нещодавно він зізнався, що за кілька років прагне очолити дім моди Chanel.

Ріта дель Прете, Євроньюз:

“Тиждень арабської моди намагається довести світу, що цей регіон може бути не лише плацдармом збройних конфліктів, але й місцем наснаги, творчості та краси.”

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 148

ID поста = 17956свежие комментарии:
крымский бандеровец