новости • обзоры • события • факты
173 просмотров

"Правый сектор" призывает к сопротивлению политическим репрессиям

Сьогодні силовиками був затриманий (а де-факто викрадений без жодних пояснень) голова політради політичної партії «УКРОП» Геннадій Корбан. Проводяться масові обшуки у членів «УКРОПА», волонтерів і громадських організацій, що з ним співпрацюють.

НВР «Правий сектор» вважає цю «спецоперацію» планомірним продовженням політичних репресій з боку представників чинної і минулої влади, що знаходяться між собою у тісній співпраці, проти їхніх політичних опонентів.

Геннадій Корбан, Юрій Сиротюк, Ігор Мосійчук, Богдан Тицький та десятки інших затриманих належать до різних політичних сил або й взагалі є безпартійними. Їх об’єднує лише одне: здатність чинити владі відчутний для неї опір. Цей опір відбувається різними шляхами — від акцій громадянської непокори до отримання значних відсотків на виборах, що руйнує антидержавні «договорняки», згідно з якими «нинішні» намагаються передати «умовно колишнім» владу в окремих містах і цілих регіонах нашої держави.

Якими б на вигляд законними підставами МВС, СБУ, прокуратура та судді не пояснювали ці арешти, які б аргументи не наводили — правда каже сама за себе: усі затримані по гучних політичних справах належать до опонентів діючої влади, і жоден — до її прихильників. Отже, усі ці арешти, обшуки і допити є політично вмотивованими. Своєю масовістю і безглуздістю вони нагадують останній період безславного правління Януковича.

НВР «Правий сектор» закликає усіх, хто погоджується з вищесказаним, у міру можливостей кожного підтримувати політв’язнів і готувати ґрунт для того, щоб нинішня влада скінчила своє правління не краще, ніж попередня.
Провід НВР «Правий сектор»

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4883

Сейчас на сайте: 13

Просмотров за сегодня: 1,011

ID поста = 6063свежие комментарии:
крымский бандеровец