новости • обзоры • события • факты
236 просмотров

"ПРАВЫЙ СЕКТОР" не имеет отношения к деятельности так называемых РПС

У зв’язку з великою кількістю повідомлень про те, що активісти НВР «Правий сектор» брали участь у подіях на Майдані 20-21 лютого 2016 р., виникла необхідність внести ясність щодо позиції нашого руху з цього приводу.

НВР ПС завжди і послідовно відстоює ідею національної революції як єдиної можливості здобуття УССД. Так само ми вважаємо неприпустимим те, що російські торгові та економічні представництва продовжують працювати в Україні в умовах відвертої військової агресії РФ на Донбасі.

Однак дії організаторів «нового Майдану виглядають як спроба дискредитувати націоналістичний рух та саму ідею національної революції. Революція означає повну зміну існуючої системи, а не оновлення її, як вимагають лідери РПС.

Перш за все кидається в очі, що РПС старанно намагається переконати суспільство у тому, що за акцією стоїть саме «Правий сектор». Тиждень тому РПС практично одночасно з конференцією НВР ПС провівів свою фейкову конференцію, де обирав «провід «Правого сектору» та «провідника». І для початку «третього Майдану» РПС не випадково обрав той самий день, в який НВР ПС разом з побратимами проводив акцію на Інститутській.

Окремо слід сказати, що усі ці події (і «конференцію» РПС, і «третій ») активно висвітлює 17 канал, відомий своїми сепаратистськими та антиукраїнськими позиціями. Не дивно, що новини про події у Києві активно висвітлюються і російською пропагандою, яка несподівано і незбагненно полюбила «третій ».

З огляду на це, ми хочемо вкотре підкреслити: НВР «Правий сектор» не має стосунку ані до РПС, ані до дій, які цей рух вчиняє.

джерело-Провід Національно-визвольного руху “Правий сектор”>

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 153

ID поста = 11116свежие комментарии:
крымский бандеровец