новости • обзоры • события • факты
213 просмотров

НОВІ ЗВИНУВАЧЕННЯ ПРОТИ ТРАМПА


НОВІ ЗВИНУВАЧЕННЯ ПРОТИ ТРАМПА

Ще дві жінки у Сполучених Штатах звинуватили Дональда Трампа у сексуальних домаганнях, які він спростовує.

Саммер Зервос, учасниця телеконкурсу Apprentice, виступила на прес-концеренції та пригадала, що зустрілася з Трампом у 2007 році у Лос-Анджелесі у готелі, де він привітався з нею, поцілувавши в губи. За цим послідували більш агресивні поцілунки.

Глорія Аллред – адвокат Зервос:

“На жаль, через ці дії, які Трамп вчинив за закритими дверима, вона дуже розчарована ним та почуває себе скривдженою та зрадженою, їй також дуже соромно, що вона дозволила йому таку поведінку”.

Інша жінка, Крістін Андерсон, розповіла газеті Washington Post, що у 90-ті роки Трамп намагався приставати до неї у нічному клубі у Нью-Йорку.

Андерсон довго вагалася перед тим, як оприлюднити свої спогади.

Газета отримала спростування від Дональда Трампа. Він також виступив на зустрічі з виборцями у Північній Кароліні:

“Зараз на мене тиснуть за допомогою брехні та наклепів. Все це фальшиві вигадки. Я не знаю, хто ці жінки. Не маю жодного уявлення, жодної ідеї. Гадаю, що ви також не маєте уявлення, бо ви мене розумієте і маєте довіру до мене”.

Трамп також звинуватив журналістів та зокрема газету New York Times у скоординованій кампанії проти нього та у відмові надрукувати спростування, яке він надіслав до редакції. Він сказав, що кампанія в пресі організована Клінтон та її союзниками.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 9

Просмотров за сегодня: 2,826

ID поста = 18124свежие комментарии:
крымский бандеровец