новости • обзоры • события • факты
196 просмотров

НОВІ КОНЦЕПТ-АВТОМОБІЛІ НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ


НОВІ КОНЦЕПТ-АВТОМОБІЛІ НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ
Революційне майбутнє автомобільного виробництва може прийти швидше, ніж ви думаєте. Паризький автосалон демонструє чого можна очікувати від автовиробників у наступні кілька років. Renault представив свій новий прототип TreZor. Ще один француз – Citroën – показує його новий CXperience – консепт-кар, обладнаний гібридним двигуном. Ця розробка свідчить про амбіції автовиробника у сегменті престижних автомобілів. Ще трошки про світ люкс-авто: Mercedes-Benz показує його Vision Mercedes-Maybach 6 у шикарному ретростилі.

Демонстрація на паризькому автосалоні – важливий стратегічний крок для автовиробників, говорить експерт Алекс Ґой:

“Автосалони дають людям більше місця для уяви, адже все, що відбувається підпорядковується певним правилам. Наприклад, лампу вішають на певній висоті з міркувань безпеки тощо. Водночас концепт-кари показують людям, якими були б автомобілі, якби у нас була можливість створювати їх на власний розсуд.”

Lexus попрацював над місцем водія. У новому UX-концепті воно ніби сплетене з павутиння, підлаштовується під вагу людини та вплив довкілля, зокрема стабілізує рух голови, спричинений рухом автомобіля.

Чимало концепт-карів – електричні, тому що виробники намагаються крокувати у ногу з часом. Вимоги до країн, що стосуються піклування про довкілля, підштовхують їх до розробки більш заощадливих та дружніх до середовища дизайнів.

“Електричний рух дійсно набирає швидкості, законодавство тепер вимагає цього. Крім того, виробники автомобілів починають бачити, що клієнти теж більш охоче купують електромобілі,” – говорить редактор журналу ‘Autocar’.

Водночас, більшість моделей, представлених на шоу, значно ближчі до сьогодення ніж цей новий концепт кар Toyota FCV Plus. Автомобіль має вмонтовану енергостанцію, яка може виробляти енергію для самого автомобіля, будинку тощо. Паризький автосалон примає відвідувачів до 16 жовтня.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 149

ID поста = 17681свежие комментарии:
крымский бандеровец