новости • обзоры • события • факты
238 просмотров

"НОТАТКИ З БРЮССЕЛЯ": ЄС КРЕСЛИТЬ СПІЛЬНИЙ ПЛАН ОБОРОНИ


У Євросоюзі й досі бурхливо реагують на пропозиції щодо переселення мігрантів. Словацький прем‘єр-міністр Роберт Фіцо, чия країна нині головує у ЄС, заявив, що система квот Євросоюзу на перерозподіл біженців є політично мертвою.

Єврокомісія має презентувати сьогодні останні цифри з перерозподілу мігрантів між країнами ЄС. Два комісари, відповідальні за міграцію й політику щодо біженців, оприлюднять пакет пропозицій і розкажуть про нинішню ситуацію із угодою між Євросоюзом та Туреччиною, а також про стан справ у Греції.

Перші переговори щодо спільного плану оборони ЄС пройшли так, як і очікувалося. Французько-німецькі пропозиції зустріли спротив Британії.
Доки ця країна лишатиметься у Євросоюзі, вона не дозволить створення армії ЄС або штаб-квартири армії ЄС. Таку заяву зробив британський міністр оборони Майкл Фаллон у Братиславі, де зустрічалися керівники оборонних відомств країн Євросоюзу.

Німеччина й Франція наполягають на створенні спільного плану ЄС з оборони, але про армію Євросоюзу не йдеться. Мета – бути спроможними швидко реагувати, не потребуючи підтримки США й враховуючи нові проблеми – такі, як більш агресивна Росія.

“Панамське досьє”. Скандал під такою назвою сколихнув увесь світ, коли величезний витік інформації з юридичної фірми Mossack Fonseca в Панамі розкрив, що компанії та політики ухилялися від сплати податків за допомогою офшорів. Спеціальний комітет Європарламенту провів своє перше засідання, а фракція “зелених” запустила нову платформу “EU Leaks” для обміну інформацією та захисту інформаторів

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5167

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 1,369

ID поста = 17064самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец