новости • обзоры • события • факты
204 просмотров

НІДЕРЛАНДСЬКИЙ ДИЗАЙНЕР ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ У КИТАЇ


НІДЕРЛАНДСЬКИЙ ДИЗАЙНЕР ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ У КИТАЇ
Таким був вид з вікна дизайнера Даана Роозеґаарде, коли він відвідував Пекін три роки тому. Тоді він задумався над створенням певної очисної машини. І розробив 7-метрову вежу для очищеня повітря, яка ловить забруднені частинки і перетворює на чорний порошок. Одним словом, технологія засмоктує брудне повітря і видихає чисте.

“У дизайні цієї конструкції я взяв за ідею китайський храм. Це щось на кшталт храму чистого повітря. Брудне повітря приходить зверху, очищується на нано-рівні,” – говорить Роозеґаарде. – Потім чисте повітря проходить сюди і, нарешті, виходить назовні, до нас. Таким чином утворюються ділянки, де повітря стає на 75% чистішим, ніж в інших частинах міста. У такий спосіб ми зараз перебуваємо на одній з найчастіших територій у Пекіні,” – говорить розробник.

Він сподівається, що його винахід надихне й інших людей, які живуть у забруднених країнах, задуматися над рішенням проблеми. Він стверджує, що щодня його пристрій може очистити повітря на території, наближеній за площею до одного футбольного поля. До цього всього, із брудних частинок, які Роозеґаарде та його команда виймають з пристрою, вони виробляють каблучки.

“Ви бачите такий кубічний об‘єкт, він створений з надзвичайно брудних частинок, які ми виловлюємо на тисячі кубічних метрів повітря. Тоді ми їх збираємо до купи, огортаємо захисним матеріалом, тому що вони дуже брудні. А потім створюємо от такі каблучки, молодята купують їх як символ справжньої любові, дарують їх один одному,” – каже Роозеґарде.

Купуючи персні, додає він, люди щоразу дарують місту тисячі і тисячі кубічних метрів чистого повітря. Вежа вже працює у Пекіні і планує з‘явитися в інших китайських містах.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 3,915

ID поста = 17620свежие комментарии:
крымский бандеровец