новости • обзоры • события • факты
160 просмотров

ОБАМА ЗАКЛИКАВ АМЕРИКАНЦІВ ВІДКИНУТИ "ПЕСИМІСТИЧНУ ВІЗІЮ" ТРАМПА


ОБАМА ЗАКЛИКАВ АМЕРИКАНЦІВ ВІДКИНУТИ «ПЕСИМІСТИЧНУ ВІЗІЮ» ТРАМПА

У вівторок президент США виступив перед аудиторією у штаті Північна Кароліна, надавши свою рішучу підтримку кандидатурі колеґи у Демократичній партії – Гілларі Клінтон на посаду президента країни. Обама закликав виборців відкинути, за його словами, “песимістичну візію” США, що її начебто представляє претендент від Республіканської партії .

Президент США Барак Обама:
“Ви можете відкинути темну, песимістичну візію країни, в якій ми поборюємо одні одних і відступаємо від своєї ролі лідерів у світі. Ви можете відкинути страх, почуття образи, звинувачення, злість, ненависть і вибрати Америку, яку ми знаємо. Америку, повну сміливості, оптимізму, щедрості й винахідливості”.

Двоє протестувальників у футболках із написом “Білл Клінтон – ґвалтівник” намагалися перервати Обаму. Їх випровадили із заходу.

Лише два дні тому Гілларі Клінтон і Дональд Трамп відбули другі теледебати, на яких останній сподівався відновити довіру до себе. Натомість із тих, що дивилися їх хоча б частково, 53% сказали, що їх виграла Клінтон і лише 32% віддали перевагу Трампові.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 6

Просмотров за сегодня: 3,915

ID поста = 17990свежие комментарии:
крымский бандеровец