новости • обзоры • события • факты
217 просмотров

Парасюк каже, що не шкодує через сутичку з Вілкулом

Позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк каже, що не шкодує про свою поведінку під час сутички з народним депутатом від «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом, яка сталася після ефіру на каналі «112 Україна».

«Можете мене любити, можете ненавидіти, але іншої реакції на його пропагандиський спіч бути не може. Через цю мерзоту в нашій державі війна. Тому не шкодую за свої вчинки і буду так робити завжди. Слава Україні!», – написав Парасюк на своїй сторінці у Facebook.

За повідомленням телеканалу «112 Україна», ввечері 22 вересня після закінчення ефіру сталася сутичка між його учасниками – народними депутатами Олександром Вілкулом та Володимиром Парасюком.

За повідомленнями каналу, після програми Парасюк намагався прорватися всередину приміщення, де перебував Вілкул. Парасюк дочекався під студією свого опонента, почалася бійка, яку рознімала охорона.

Після цього Володимир Парасюк влаштував словесну перепалку з водієм автомобіля Олександра Вілкула на парковці. Він заявив, що планує забрати автомобіль на потреби АТО. Він побив та подряпав автомобіль Вілкула.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4375

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 197

ID поста = 16588свежие комментарии:
крымский бандеровец