новости • обзоры • события • факты
225 просмотров

ПАРИЖ: SONIA RYKEL, STELLA MCCARTNEY ТА CHANEL


ПАРИЖ: SONIA RYKEL, STELLA MCCARTNEY ТА CHANEL

“Рікель назавжди” із таким написом на одязі моделі дефілювали подіумом паризького тижня моди. Так бренд одягу Sonia Rykel вшанував пам‘ять своєї засновниці, яка померла минулого серпня на 87 році життя. Рікель відійшла від справ кілька років тому, передавши їх дочці Наталі. Однак вона не втратила ані свого авторитету, ані слави. За дизайн трикотажного одягу та новаторство у моді, Соня Рікель назавжди зберегла титул “королевою трикотажу”. Нині дизайном брендового одягу опікується Жюлі де Лібран, яка раніше працювала у Louis Vuitton, Gianni Versace, Prada.

Справжня шанувальниця модних подіумів та фешну Сальма Хаєк була помічена на показі разом із чоловіком Франсуа-Енрі Піно на шоу Стелли Маккартні.

Британська дизайнерка одягу показала свою весняну колекцію-2017 у паризькому театрі Опера Гарньє. Її колекція на 100% вегетаріанська, без використання шкіри та хутра. Взуття – дружнє до довкілля, вироблене із застосуванням технологій, що менше забруднюють воду. У задумі колекція МакКартні “схопила дух життя, любові та літньої легкості.”

Неочікуваний фінал показу – замість традиційно наостанок пройтися подіумом, моделі пішли у танок. Стела Маккартні каже, що пишається, що методи її роботи добрі, і для компанії, і для довкілля:

“Ми зменшили вплив на довкілля на 35% і одночасно зросли як бізнес. Це неймовірно. Я думаю, що це те, що я хочу робити – краще вести справи компанії і надихати інших, показувати, що їхній бізнес може зростати і при цьому менше впливати на довкілля.”

Серед особливих гостей на показі Chanel у Великому Палаці були помічені Usher, Кортні Лав та Лілі-Роз Депп.

Шоу відкрили два образи, що ніби втілилися з кіноісторії “Зоряних війн”. Класичні жакети були одягнені із чоботами висотою до колін.

У новій колекції можна легко розпізнати стиль Chanel, однак були й нове прочитання та родзинка. Іноді палітра шовкових нарядів вибухала неоновими кольорами, деякі деталі натякали на ретро-стиль. Однак Карл Лаґерфельд заперечив: “Це не ретроспектива, це бачення сучасного світу.”

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 149

ID поста = 17632свежие комментарии:
крымский бандеровец