новости • обзоры • события • факты
188 просмотров

Пентагон заявив про право пілотів США на самозахист у відповідь на С-300 Росії

Військові пілоти , які виконують завдання у Сирії мають невід’ємне право на самозахист. Відповідну заяву помічника міністра оборони Пітера Кука наводить кореспондент «Голосу Америки» у Пентагоні Карла Бабб.

Кук зробив відповідну заяву, відповідаючи на питання, чи становлять загрозу для ВПС США зенітно-ракетні комплекси С-300, про відправку яких до Сирії раніше заявила Москва. С-300 здатні збивати літаки та крилаті ракети.

Після оприлюднення цієї інформації ряд коментаторів звернули увагу на те, що жоден із названих офіційно супротивників Росії у Сирії не має власної авіації. Відповідну думку озвучив і представник Пентагону.

«Дві групи, які за словами Росії викликають у неї найбільше занепокоєння — ІДІЛ та угрупування Фронт Ан-Нусра — не мають власних повітряних сил», — наводить слова Кука Карба Бабб.

На початку тижня стало відомо про припинення переговорів між США та Москвою щодо Сирії та вихіду Росії із договору про контроль за озброєннями, який передбачав утилізацію обома сторонами 34 тон плутонію, який може використовуватись для створення ядерної зброї.

«Відносини США-Росія сягнули найнебезпечнішої точки з часу найгостріших моментів конфлікту в Україні у 2014-му — 2015-му роках. Необхідно відступити від краю провалля», — прокоментував останні події Дмитро Тренін, директор Московського центру Карнегі, якого деякі оглядачі у США називають наближеним до Кремля.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 27

Просмотров за сегодня: 1,959

ID поста = 17607свежие комментарии:
крымский бандеровец