новости • обзоры • события • факты
248 просмотров

ПЕРЕМОГА "ЛЕСТЕРА" ТА ІНШІ РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

ПЕРЕМОГА «ЛЕСТЕРА» ТА ІНШІ РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Московський ЦСКА та “Монако” зіграли внічию у третьому матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Рахунок для росіян відкрив Ласіна Траоре, але на 87-й хвилині Бернарду Сілва його зрівняв. “Тоттнем” та “Баєр” також не змогли виявити сильнішого. Таким чином, після трьох матчів “Монако” залишається лідером групи Е. Друге місце з мінімальним відривом посідає “Тоттнем”.

У групі F мадридський “Реал” розтрощив варшавську “Легію” з рахунком 5:1. Утім, матч запам‘ятався не тільки цим. Ще до його початку польські вболівальники влаштували погроми в іспанській столиці. Наступний матч “Легія” все одно гратиме за порожніх трибун за поведінку фанатів на попередньому матчі. У цій же групі дортмундська “Борусія” перемогла “Спортінг” 2:1. “Борусія” та “Реал” беззаперечні лідери квартету.

Перша Ліга чемпіонів в історії “Лестера”, але команда ще не зробила жодної помилки. Черговою жертвою тріумфальних чемпіонів Англії став клуб “Копенгаген”. Єдиний гол у матчі на 40-й хвилині забив Ріяд Марез. “Брюґґе” з рахунком 2:1 перемогло “Порту”. “Лестер” із трьома перемогами очолює групу G. Боротьба за друге місце триває.

У групі H невдалий матч проти “Ювентуса” провів “Ліон”. Спочатку Александр Лаказетт не забив пенальті, а потім “леви” пропустили в більшості – за другу жовту картку видалили півзахисника “Ювентуса” Маріо Леміну. Натомість його одноклубник Хуан Куадрадо не схибив – 1:0. “Севілья” так само мінімально подолала загребське “Динамо”. Відзначився Самір Насрі. “Севілья” та “Ювентус” мають по сім очок.