новости • обзоры • события • факты
294 просмотров

Петиция об ответственности депутатов за свои предвыборные обещания собрала свыше 25 тыс. подписей

Автор петиції пропонує зобов’язати депутатів, мерів і президента складати свої повноваження, якщо вони не виконують передвиборчі обіцянки.

Протягом трьох днів петиція повинна надійти на розгляд до президента, після чого у Порошенка буде 10 робочих днів, щоб дати свою відповідь

Петиція, в якій пропонується ввести відповідальність для політиків за невиконання передвиборних обіцянок, зібрала на сайті президента України 25295 голосів.

«Кандидати в депутати всіх рівнів, а також мер і президент повинні скласти з себе повноваження в місячний термін, якщо вони не будуть виконувати свої передвиборчі обіцянки. А сама передвиборна програма повинна містити конкретні пункти декларованих намірів у конкретні терміни», — свідчить текст петиції.

Тепер протягом трьох днів петиція повинна надійти на розгляд до президента. Потім у Порошенка буде 10 робочих днів, щоб дати свою відповідь.

Рішення про введення в Україні електронних петицій Верховна Рада прийняла 2 липня. 28 серпня на сайті президента України з’явився відповідний розділ.

Станом на 18 жовтня на сайті глави держави зареєстровано понад 14,5 тис. Петицій.

Суть звернення:Відповідальність депутатів всіх рівнів перед виборцями шляхом складання повноважень у місячний строк, при невиконанні передвиборчих обіцянок.
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Фокарді Олексій Коррадович
Статус: Очікує на розгляд
Петиція №22/012531-еп. Подана 05.10.2015
Дата початку збору підписів: 05.10.2015
Текст електронної петиції:
Кандидати у депутати всіх рівнів, а також мери і президент повинні скласти з себе повноваження у місячний строк, якщо вони не будуть виконувати свої передвиборчі обіцянки. А сама передвиборча програма повинна містити конкретні пункти декларованих намірів у конкретні строки.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4866

Сейчас на сайте: 18

Просмотров за сегодня: 1,104

ID поста = 4630свежие комментарии:
крымский бандеровец