новости • обзоры • события • факты
249 просмотров

Полторак: заяви фотографа Муравського зашкодили репутації Міноборони

Міністр оборони Степан Полторак пояснив ситуацію зі звільненням фотографа Дмитра Муравського з посади свого радника.
«Вважаю, що маю право звільняти призначених мною радників, якщо їх особисті заяви шкодять репутації Міністерству оборони та Збройних сил», — написав Степан Полторак у Facebook.
«Конфлікт щодо справжності чи постановочності фото вийшов далеко за межі українського суспільства. Дмитро Муравський у якості радника Міністра оборони представляє не лише своє бачення, а й усе оборонне відомство. Тому вважаю, ми не маємо права допустити сумнівів серед світової спільноти, щодо справжності бойових дій на сході України», — додав міністр.
Він також зауважив, що враховував не лише позицію фотографів і журналістів, «а й самих бійців, які у питані реальності фото висловилися неоднозначно».
Раніше в Міноборони повідомили про звільнення фотографа і волонтера Дмитра Муравського з посади радника міністра «у зв’язку із резонансом навколо фотографій».
Резонанс викликало фото Дмитра Муравського, на якому зображені кілька бійців у Широкиному на фоні великого вибуху. Частина фотографів та журналістів звинуватили автора у тому, що фото є постановкою, а не зображенням реальних бойових дій. Він звинувачення заперечував.

источник->

#ВСУ, #Украинская армия, Ukraine, АТО, Украина, Україна

Зарегистрированных пользователей: 5167

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 1,348

ID поста = 15192самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец