новости • обзоры • события • факты
230 просмотров

Порошенко про декларації: тепер, голуби сизі, поясніть, де взяли гроші


про декларації: тепер, голуби сизі, поясніть, де взяли гроші

Президент Петро Порошенко вважає великим кроком запуск системи електронного декларування і вимагає, щоб декларанти пояснили свої статки.
Про це він сказав під час виступу на міжнародному форумі у Львові.
«Багато тих, хто зараз декларував, приписали собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім їм дозволить уникнути перевірки. Але ключова позиція – це підвести риску, того що вони робили 25 років. І далі поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші. Народ і суспільство має це знати», — сказав він.
«Боротися треба не з багатими, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі», — додав Порошенко.
Він заявив, що електронне декларування – «великий важливий крок».
«Цей крок почався з президента, який мав задекларувати все, від подушок на дивані до чашок на кухні. Такого не робив жоден президент», — сказав він.
Порошенко також заявив, що проти того, щоб військовослужбовці подавали електронні декларації.
«У них є чим займатися», — сказав він.
Він також заявив, що має реформуватися швидкими темпами.
«Аналіз досвіду багатьох країн свідчить, про досягнення перших незаперечних результатів змін через 3-7 років після їхнього початку. Сінгапур, який є зразком боротьби з корупцією, перші результати отримав через 16 років. У нас немає цих 16 років», — сказав він.
«Ми навіть 16 місяців не збираємося чекати», — додав Порошенко.
Як відомо, декларація президента Петра Порошенка, як і всіх чиновників, буде перевірена з боку НАБУ, НАЗК і Генпрокуратури.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3494

ID поста = 19093крымский бандеровец