новости • обзоры • события • факты
150 просмотров

Порошенко Путіну: в Україні не «громадянська війна», а російська агресія

Порошенко Путіну: в Україні не «громадянська війна», а російська агресія

Президент України Петро Порошенко заявив, що бойові дії, які тривають на Донбасі, не є «громадянською війною», а агресією, яку здійснює Росія на частині сходу країни. Про це Порошенко сказав під час під час президентської панелі в рамках конференції з питань безпеки у Мюнхені в суботу.

«Десятки російських солдат, які утримуються – доказ світу російської військової агресії проти України. Пане Путін, це не громадянська війна в Україні – це ваша агресія», – сказав Порошенко.

Він також наголосив, що вести діалог із Росією на міжнародному рівні можливо лише після того, як вона виведе свої війська з України та припинить бомбардування в Сирії.

«Мені зараз дуже не подобається та ідея, що деякі лідери починають казати про те, що нам терміново потрібен діалог з Росією, забути про все, що відбувається у світі. Я хочу нагадати всім вам, що в 2008 році після так званої «громадянської війни» у Грузії, проти фактичної російської агресії, в 2010 році було багато голосів давайте зробимо діалог з Росією, забудьте про Грузію, забудьте про Молдову і Придністров’я, забудьте про російську окупацію, давайте припинимо агресію. Чи зупинилася агресія тоді? Анексія Криму зупинилася? Чи зупинило це російську агресію в Сирії? Чи готова Росія відвести свої війська? Хіба Росія пустила ОБСЄ?» – зазначив Порошенко.

источник->

3 комментария: Порошенко Путіну: в Україні не «громадянська війна», а російська агресія

 • Ирина

  «Десятки російських солдат, які утримуються – доказ світу російської військової агресії проти України. Пане Путін, це не громадянська війна в Україні – це ваша агресія», – сказав Порошенко —

  источник->

 • Ирина

  Клімкін поінформував «нормандську четвірку» про «шалені» постачання Росією зброї на Донбас —

  источник->

 • Ирина
  Хочу дуже твердо відповісти: пане Путін, пане Лавров, пане Медведєв – це ваша агресія в Україні

  источник->

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 3

Просмотров за сегодня: 160

ID поста = 10924свежие комментарии:
крымский бандеровец