новости • обзоры • события • факты
228 просмотров

Порошенко Путіну, Медведєву і Лаврову: припиніть займатися пропагандою в Європі

Порошенко Путіну, Медведєву і Лаврову: припиніть займатися пропагандою в Європі

– Президент України Петро Порошенко звинуватив російських лідерів у тому, що вони займаються «пропагандою кремлівського стилю» в Європі і заявив, що в Україні немає громадянської війни на сході, натомість має місце агресія Росії проти України. Виступаючи під час 52-ї Мюнхенської конференції з безпеки, Порошенко також звинуватив Росію у невиконанні Мінських мирних угод і закликав до скоординованої дії між Києвом і Заходом в плані санкцій проти Росії, які, на його думку, мають тривати до повного виконання «Мінська».

Виступаючи під час прем’єрських дебатів разом із главою французького уряд Манюлем Вальсом, російський прем’єр Дмитро Медведєв сказав, що Росія і країни Заходу вже увійшли в період нової «холодної війни».

Медведєв нагадав про історичний «мюнхенський виступ» президента Володимира Путіна в 2007 році, коли той в різкій формі попередив про загострення взаємин Росії і Заходу. За словами Медведєва, припущення Росії дев’ятирічної давності підтвердилися.

«Залишається недружньою і закритою політична лінія НАТО щодо Росії. Можна сказати й різкіше: ми скотилися в часи нової «холодної війни», – заявив російський прем’єр.

Медведєв також заявив, що в Україні «йде громадянська війна».

«Іноді виникає питання – ми в 2016 році живемо, чи в 1962», – звернувся Медведєв до присутніх у залі, маючи на увазі Карибську кризу 1962 року, коли СРСР та США були на межі ядерної війни.

Відповідь Порошенка
«Ми не дамо вам навіть найменшої можливості займатися пропагандою, пропагандою кремлівського стилю для отруєння думки європейських народів»
Порошенко

І під час виступу на президентських дебатах, і пізніше в заяві для преси президент України Петро Порошенко гостро розкритикував російське керівництво.

«Те, що ми чули сьогодні від російського представника тут у Мюнхені, – на жаль, Мюнхен став ареною для російських заяв. Ми пам’ятаємо заяву Путіна 2007 року, потім заява Медведєва, коли він сказав про так звану Холодну війну, про так звану громадянську війну в Україні… І я хочу дуже твердо відповісти: пане Путін, пане Лавров, пане Медведєв – це ваша агресія в Україні», – сказав Порошенко в заяві після двосторонньої зустрічі з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Хочу дуже твердо відповісти: пане Путін, пане Лавров, пане Медведєв – це ваша агресія в Україні

источник->

2 комментария: Порошенко Путіну, Медведєву і Лаврову: припиніть займатися пропагандою в Європі

  • Ирина
    Хочу дуже твердо відповісти: пане Путін, пане Лавров, пане Медведєв – це ваша агресія в Україні

    источник->

  • Ирина
    >Клімкін поінформував «нормандську четвірку» про «шалені» постачання Росією зброї на Донбас

    источник->

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 156

ID поста = 10937свежие комментарии:
крымский бандеровец