новости • обзоры • события • факты
217 просмотров

Посол США анонсує чергову партію військової допомоги для України

Джеффрі Пайєтт
Нові поставки військової допомоги Україні від США надійдуть у найближчі дні, повідомив в ефірі Радіо Свобода американський посол Джеффрі Пайєтт.
«США надали Україні безпекову допомогу на 600 мільйонів доларів. І я дуже пишаюся тим, що досягнуто – і наші військові навчання у Яворові, і сучасна зброя, ще понад тисяча приладів нічного бачення. Нові поставки будуть у найближчі дні», – сказав Пайєтт.
На запитання, чи отримає Україна коли-небудь відомі протитанкові ракетні комплекси «Джавелін», посол зазначив, що Україна спроможна сама забезпечити себе необхідною зброєю.

«Україна має потужну оборонну промисловість і має спроможність виробляти власну амуніцію. Я сподіваюся, що завдяки співпраці між нашими промисловими галузями у найближчі місяці і роки потужності оборонної промисловості України будуть зміцнюватися», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що США постачає в Україну контрбатарейні радари, які дозволяють визначати місцеперебування зброї противника. У липні цього року США також передали Україні значну кількість безпілотних літальних апаратів.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5172

Сейчас на сайте: 22

Просмотров за сегодня: 4,101

ID поста = 14405свежие комментарии:
крымский бандеровец