новости • обзоры • события • факты
641 просмотров

Джеки Чан

Почалися зйомки фільму Джекі Чана «Кунг-фу йога»

Почалися зйомки фільму «Кунг-фу йога» / «Kung Fu Yoga», спільний проект Джекі Чана / Jackie Chan і Стенлі Тонга / Stanley Tong. Через велику зайнятість Чана зйомки почалися тільки недавно.
Не дивлячись на іменитий акторський склад, зйомки почалися тихо без помпезності, на кінобази Хуайжоу в Пекіні на початку цього місяця, пізніше команда на чолі з Джекі Чаном і Стенлі Тонгом і переїхала в Сіань. Далі зйомки відбуватимуться на території Індії.
Beijing Film School розмістили новина про те, що команда каскадерів проводила підготовку на своїх об’єктах протягом двох місяців для зйомок у «Кунг-фу йога». Один з каскадерів Алан Нг / Alan Ng розмістив фотографії з цієї підготовки. Подивитися фото ви зможете нижче.
Що стосується головної зірки, то Джекі Чан зіграє китайського археолога, який прибуває до Індії для розкопок скарби епохи Магадха. Власне, полюванні за скарбами буде присвячена вся історія фільму.

У фінансуванні проекту зацікавлена ​​індійська студія Viacom18 Motion.
Завдяки спільній діяльності китайських та індійських діячів кіноісскуства і підписанні «Меморандуму про взаєморозуміння» між двома країнами Індією і Китаєм стало можливим об’єднати дві східні культури. Все це може призвести до можливості виходу боллівудської продукції в кінотеатрах Китаю. До цього індійська кінопродукція там практично не демонструвалася, адже квота на зарубіжні фільми в Китаї обмежується 34 кінострічками, і в даний час їх представляють фільми виробництва Голлівудських кіностудій. Про створення нового фільму вдалося домовитися у вересні 2014 року, коли Сі Цзіньпін, голова КНР, перебував з візитом в Нью-Делі. У зв’язку з цим підписанням, стали можливими зйомки нового комедійно-пригодницького бойовика «Кунг-фу йога». Сценарій і час першого показу на великих екранах, цієї неординарної роботи, на даний момент залишається в секреті. Цей перший проект двох країн очолить, а також візьме участь у його зйомках, Джекі Чан. Зйомки проходитимуть на індійській території, в місті Хампі, що знаходиться в штаті Карнатака куди, спільно зі знімальною групою, і відправиться відомий метр кіно. В інтерв’ю індійській газеті The Hindustan Times Джекі Чан повідомив, що він планує приїхати до Індії для знімального процесу восени 2015 року. «Я не поділяю кіно на Боллівуд і Голлівуд. Головне для мене — це сценарій», — заявив Джекі Чан, у якого вже є досвід роботи з індійськими кінематографістами. Так, в 2005 році разом з ним у фільмі «Міф» / «The Myth» знялася Боллівудськая актриса Маліка Шерават.
Зважаючи підписаного договору, приступати до зйомок Чан може в будь-який час, а, отже, вони почнуться буквально в найближчі місяці. На даний момент відомо, що проект стане вдалим симбіозом комедійних елементів і бойових постановок, постановником яких буде команда каскадерів Джекі Чана. Цей проект чудово доповнить лінійку шедеврів з його участю, якщо не стане її родзинкою. За словами самого Чана, знімальний колектив буде готовий до початку процесу вже восени цього року. Бюджет проекту не називають, але на істотний розмах ніхто й не розраховує. Актора не бентежить, що кіно буде індійським і не за китайським сценарієм, на його думку він не повинен відвертатися від хороших і перспективних проектів. За попередніми даними знімати картину буде гонконгський кінорежисер Стенлі Тонг / Stanley Tong і будуть задіяні, крім Джекі Чана, такі актори: Маліка Шерават / Malika Sheravat (Індія), Катрина Каїф / Katrina Kaif (Гонконг), Аамір Хуссейн Кхан / Aamir Hussain Khan ( Індія) і Рія Вер / Riya Sen (Індія).

Джеки Чан

Джеки Чан

kung-fu-yoga_774326

Джеки Чан

Зарегистрированных пользователей: 4939

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 66

ID поста = 1973самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец