новости • обзоры • события • факты
193 просмотров

Правозахисники: внаслідок авіанальотів Росії в Сирії за рік загинули 10 тисяч людей

Дитина на вулиці зруйнованого авіаударами сирійського Алеппо, 29 вересня 2016 року

Сирійський центр моніторингу дотримання прав людини заявляє, що за рік від авіаударів Росії в Сирії загинули щонайменше 9364 людини.

За словами правозахисників, що базуються у Великобританії, серед загиблих – майже чотири тисячі цивільних, зокрема 906 дітей, а також – повстанці, які воюють проти підтримуваного Москвою уряду президента Сирії Башара Асада.

В організації додали, що внаслідок ударів загинули також 2746 бойовиків екстремістської організації «Ісламська держава» і понад 2,8 тисячі бойовиків з інших ісламістських угруповань.

Опозиційні активісти звинувачують Росію у нещодавніх авіанальотах на утримувані повстанцями райони Алеппо, внаслідок чого упродовж останніх двох тижнів загинули понад 200 цивільних і знищені будівлі.

За останніми оцінками, внаслідок 5-річної війни в Сирії загинули близько 400 тисяч людей.

Росія 30 вересня минулого року вступила у громадянську війну в Сирії на боці режиму президента Башара аль-Асада офіційно з метою боротьби проти «Ісламської держави», на практиці ж більшість своїх ударів здійснює по силах інших супротивників режиму, зокрема й тих, що мають підтримку Заходу й арабського світу.

Попри глибокі розбіжності, США й Росія намагалися піти на співпрацю в боротьби проти тих угруповань, які обидві сторони визнають терористичними.

Раніше цього місяця зірвалося перемир’я, про яке домовлялися Вашингтон і Москва в рамках такої співпраці і яке не стосувалося дій проти угруповань, визнаних терористичними. Після цього сирійські урядові війська і їхні союзники за підтримки повітряних ударів Росії почали наступ на оточену східну частину міста Алеппо, яку контролюють супротивники режиму і в якій перебувають також сотні тисяч цивільних мешканців.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5167

Сейчас на сайте: 6

Просмотров за сегодня: 1,357

ID поста = 17231самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец