новости • обзоры • события • факты
191 просмотров

Президент Дутерте проголосив «відокремлення» Філіппін від США

Родріґо Дутерте і Сі Цзіньпін у Пекіні

Президент Філіппін Родріґо Дутерте повідомив про «відокремлення» своєї країни від Сполучених Штатів, які дотепер були важливим союзником і втримували тісні відносини у сфері безпеки з цією азійською країною.

Дутерте виступив з такою деклацією в четвер під час державного візиту до Китаю. Сполучені Штати уважно спостерігають за ознаками покращення відносин між обома країнами.

«Я оголошую відокремлення від Сполучених Штатів», сказав Дутерте в присутності віце-прем’єра Чжан Гаолі в Пекіні.

«Америка тепер втратила на цьому. Я змінив позицію в напрямку вашої ідеологічної течії і, можливо, також відвідаю Росію для розмов з Путіним, щоб сказати йому, що тепер ми три проти решти світу – , Філіппіни і Росія. Це єдиний шлях», – додав Дутерте.

Під час чотириденного державного візиту президент Філіппін також мав зустріч з прем’єром Лі Кесяном і президентом Сі Цзяньпіном.

Дутерте підписав з Китаєм 13 угод про співпрацю, які стосуютьтся співробітництва в таких ділянках, як культура, економіка, туризм, торгівля, боротьба з наркотиками і мореплавство.

Обидві країни також погодились встановити спільний комітет між береговими охоронами обох країн. Це може бути важливим розвитком подій, тому що може сприяти дискусіам про територіальні суперечки в районі Південно-Китайського моря. Обидві сторони погодились переглянути це питання.

Державний візит Дутерте до Китаю становить значну зміну у філіппінсько-китайських відносинах. Дутерте намагається зміцнити відносини з Китаєм і водночас відійти подалі від з часу, коли він став президентом у травні цього року.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 149

ID поста = 18471свежие комментарии:
крымский бандеровец