новости • обзоры • события • факты
209 просмотров

ПРОВІДНІ РЕСПУБЛІКАНЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ТРАМПА ЗНЯТИСЬ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА США


ПРОВІДНІ РЕСПУБЛІКАНЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ТРАМПА ЗНЯТИСЬ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

Останній скандал навколо вульгарних і сексистських висловлювань Дональда Трампа болюче вдарив по кампанії кандидата в президенти США від Республіканської партії за лише декілька тижнів до виборів. Чимало відомих і впливових політиків-республіканців відмовились підтримувати Трампа в боротьбі за Білий Дім.

Джон Маккейн, голова комітету Сенату з питань збройних сил, який був кандидатом на президентських виборах 2008 року, заявив, що більше не має наміру підтримувати Трампа. Маккейн написав у Twitter: “Образливій поведінці Трампа немає жодних виправдань. Моя дружина Сінді та я не будемо за нього голосувати”. Утім, сенатор уточнив, що не віддасть свій голос і за Клінтон.

Колишній держсекретар США Кондоліза Райс закликала Дональда Трампа зняти свою кандидатуру з виборів президента. На своїй сторінці у Facebook Райс написала: “ не повинен бути президентом. Він повинен зняти свою кандидатуру. Як республіканець, я сподіваюся підтримати того, хто має гідність і престиж, щоб обійняти найвищу посаду у найбільшій демократії на планеті”.

Республіканського висуванця засудив також інший впливовий колега по партії — спікер Палати представників Конгресу Пол Раян. На мітингу у Вісконсині Раян заявив, що його нудить від висловлювань Трампа, чим викликав обурення прихильників політика-мільярдера.

Свою лепту в хвилю критики Трампа додав і кандидат у президенти від республіканців на попередніх виборах Мітт Ромні: “Мене образили та стривожили слова та вчинки Трампа. Я думаю, що це принизливі речі щодо наших жінок, наших дочок, бабусь та наших майбутніх поколінь”.

Занепокоєння республіканців посилюється й тим, що одночасно з президентськими перегонами триває кампанія щодо виборів до Конгресу, де негативний імідж Трампа може зашкодити позиціям партії.

Лунають заклики, щоб Дональд Трамп зняв свою кандидатуру, а на вибори пішов його віце-президент Майк Пенс. Однак сам опальний політик-мільярдер у суботу відкинув можливість зійти з президентських перегонів.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 5

Просмотров за сегодня: 3,928

ID поста = 17885свежие комментарии:
крымский бандеровец