новости • обзоры • события • факты
193 просмотров

ПРОРЫВ ГРАНИЦИ РУХУ НОВИХ СИЛ СААКАШВИЛИ
ПРОРЫВ ГРАНИЦИ РУХУ НОВИХ СИЛ

Як не дивно, але розпочалось усе з оголених жіночих принад. На українсько-польському кордоні співробітники поліції затримали активістку Femen. Жінка оголила груди, прикриваючись портретами президента України Петра Порошенка і екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. На тілі був напис англійською «Дурні без кордонів».
Крім того біля пункту пропуску «Краковець» поліція затримала і обшукала групу з кількох десятків чоловіків переважно в камуфляжному одязі, що прямували до місця акції і мали підозрілий вигляд.
В цей час сам Міхеїл Саакашвілі намагався потрапити в Україну з польського Перемишля потягом «Інтерсіті +». Проте через понад дві години після визначеного розкладом часу, потяг так і не вирушив зі станції.
Після цього, Саакашвілі заявив, що тепер він знову збирається їхати автобусом до кордону з Україною на пункт пропуску «Краковець». Проте змінив плани і вирушив на пункт пропуску «Шегині».
Прикордонники польської сторони пункту пропуску «Шегині» його пропустили. А от українські не пропускали, бо була інформація про «мінування».
В результаті виник стихійний мітинг і врешті Міхеїл Саакашвілі і його прихильники, серед яких і народні депутати, «прорвали» кордон.

Саакашвили отчитал генерала

ПРОРЫВ ГРАНИЦИ РУХУ НОВИХ СИЛ СААКАШВИЛИ


СААКАШВИЛИ ВО ЛЬВОВЕ ЛЮДИ СКАНДИРУЮТ:МИША МИША

1 комментарий: ПРОРЫВ ГРАНИЦИ РУХУ НОВИХ СИЛ СААКАШВИЛИ

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4049

Сейчас на сайте: 43

Просмотров за сегодня: 4,541

ID поста = 25122свежие комментарии:
крымский бандеровец