новости • обзоры • события • факты
162 просмотров

Про усталость ЕС от коррупции в Украине и ГПУ рассказали источники The Wall Street Journal

Скандали в українській верхівці та бездіяльність прокуратури у питанні боротьби із корупцією і притягненні до відповідальності представників колишнього режиму, раніше звинувачених у зловживанні владою, призводять до розчарування деяких європейських чиновників в Україні.
Про це американському виданню The Wall Street Journal анонімно розповіли західні високопосадовці, які займаються Україною.

Матеріал під назвою «Києву важко дається боротьба із загальною корупцією», який вийшов 1 січня, звертає увагу не те, що українська влада не доклала зусиль для того, щоб притягнути до відповідальності тих представників режиму Януковича, які після його втечі з країни, залишились в Україні.
«Через те, що Київ не висунув проти них кримінальних звинувачень, посадовці ЄС заявили, що санкції проти відповідних осіб можуть бути зняті вже навесні», — пише видання.

У розмові із ряд західних чиновників розповіли про окремі негативні настрої щодо України в європейських інститутах.

«Існує стурбованість, що протягом року всі ці люди (представники колишнього режиму на яких раніше було накладено санкції з боку Заходу — прим. ГА) отримають доступ до своїх активів на Заході. Після цього, ніхто більше не підтримає санкції повторно. Чимало чиновників ЄС ситі по горло Україною», — наводить слова одного із своїх анонімних співрозмовників видання.

Як відомо, 1 січня 2016 року набула чинності Угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом.

Автор матеріалу звертає увагу на низький рейтинг голови уряду України Арсенія Яценюка на тлі звинувачень його та його кола у корупції, а також на зростання незадоволення президентом України Петром Порошенком через небажання звільнити генерального прокурора Шокіна.

«Генеральний прокурор — це останній оплот тих, хто має шкурні інтереси (в Україні)», — на умовах анонімності розповів виданню один західний високопосадовець.

Співрозмовник також розповів, що у адміністрації президента України болісно сприймають критику навіть, коли вона лунає з вуст представників США, які послідовно і рішучу підтримують Україну.

Зокрема у відповідь на критику ГПУ з боку посла США в Україні Джеффрі Пайєтта у АП, буцімто відповіли:

«Як він може таке казати? Ми не якась бананова республіка, де можна говорити, що захочеш», — наводить слова анонімного співрозмовника The Wall Street Journal.

Підтримую смертну кару для чиновників, що крали — Горбунов

источник->

Зарегистрированных пользователей: 3946

Сейчас на сайте: 12

Просмотров за сегодня: 9,715

ID поста = 10116свежие комментарии:
крымский бандеровец