новости • обзоры • события • факты
219 просмотров

Одеська облдержадміністрація Тетяна Марченко "погоріла" на хабарі

Чиновницю затримали працівники СБУ та військової прокуратури.

Підлегла голови Одеської облдержадміністрації Михеіла Саакашвілі, виконувачка обов’язків директора департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Тетяна Марченко «попалася» на величезному хабарі в майже 1,5 млн грн. Чиновницю затримали працівники Служби безпеки України та військової прокуратури. Про це пише «Думская». Видання з посиланням на джерела в правоохоронних органах уточнює, що гроші вона вимагала та отримала від приватної компанії.

Помічник генерального прокурора Владислав Куценко зазначив, що хабар надавався за здійснення оплати на користь організації, яка будує за кошти державного бюджету. Про це пише «Українська правда». Спецоперація тривала п’ять днів. Порушено кримінальне провадження за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу.

На сайті Одеської облдержадміністрації вказано, що Марченко в департаменті відповідала за координацію роботи з питань запобігання корупційним правопорушенням.

источник->

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі керівника одного з департаментів Одеської обласної державної адміністрації.
Чиновниця організувала систематичний механізм вимагання грошей з підприємців за «оперативне» підписання актів виконаних робіт та перерахунок бюджетних коштів за послуги з будівництва та реконструкції об’єктів обласної комунальної власності.
Співробітники спецслужби затримали керівника у службовому кабінеті під час отримання одного мільйона 450 тисяч гривень чергового хабара від бізнесменів.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх осіб причетних до корупційної схеми та інших фактів отримання хабарів чиновницею облдержадміністрації.

Прес-центр СБ України

PM423image002

PM638image004

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 3494

ID поста = 10014крымский бандеровец