новости • обзоры • события • факты
243 просмотров

Родственники Героев Небесной Сотни обращаются к избирателям Украины

Збігає другий рік з часу перемоги Майдану, проте такі ганебні явища як підкуп виборців залишаються і далі частиною політичної реальності нашої країни. До чого може призвести така ситуація вже в близькому майбутньому?

«Центр соціальних проектів «Хочу жити» виготовив соціальну рекламу із зверненням родичів Героїв Небесної Сотні до виборців України напередодні місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
В цих роликах Володимир Голоднюк – батько героя Небесної Сотні Устима Голодюка, Галина Дідич – дружина героя Небесної Сотні Сергія Дідича, Ігор Гурик – батько героя Небесної Сотні Романа Гурика звертаються до українців із закликами не продавати свої голоси, робити свідомий та відповідальний вибір, пам’ятаючи про ціну, яка заплачена за можливість вільного волевиявлення під час подій на Майдані в 2014 році.

джерело->

Це виродок Вальцман прийшов до влади по трупах убитих на майдані там насправді загинула не одна сотня Не покараний жодний мусор хто вбивав катував Українців В годовщину начала событий на Майдане це брехлиливе створіння Порошенко ..Родичі загиблих героїв Небесної Сотні Під час відвідання пам’ятного Хреста Героям Небесної Сотні на адресу президента України Петра Порошенка присутні люди кричали «Ганьба!».

У Хреста Героям Небесної сотні в річницю революції Переваги зібралося близько ста чоловік, вони принесли квіти і лампадки, повідомляє 112.ua.

Коли президент, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, урядовці та народні депутати України підійшли до пам’ятного знаку, присутні почали вимагати привласнити загиблим звання Героя України. Частина з них кричали президенту «Ганьба!» за те, що він так і не виконав цю обіцянку.Покарати винних у розстрілах на Майдані і вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні вимагали їхні родичі. Володимир Голоднюк ‒ батько 19-річного Устима Голоднюка, вбитого снайпером 20 лютого ‒ пояснив журналістам, що звернутись до влади змусила її бездіяльністьИ все это грустное и одновременно гнусное зрелище заставляет несколько по-иному взглянуть на движущие силы Майдана, на его скрытых кукловодов. Возникает впечатление, что за кулисами народного энтузиазма и героической романтики стояли циники, совершающие простой олигархический переворот. Для этой группы людей Янукович был слишком глуп и жаден, и потому перестал быть контролируемой куклой, вообразив себя полноценным политическим игроком. При всем различии исторических и культурных контекстов его судьба напомнила мне судьбу Павла Первого. Как и этот незадачливый император Янукович остался наедине со своим аутистским безумием, построил свою Гатчину (Межигорье), и в своих фантазиях о безграничной власти и лукулловском потреблении стал представлять опасность для олигархического окружения. Ему стал нужен другой царь, некий улучшенный «Янукович-2», с прекрасным английским и не в пример более высоким уровнем IQ, способным на «диалог» и «компромисс». И потому «Януковича-1» убрали, но удушили не платком, а Майданом и кровью расстрелянных на его руках. И как и тогда, новоизбранный император сказал заговорщикам: «Все будет, как и раньше!». Ох, як невдобно получілося!!! Ну нічо, лохі всеодно проголосують! (с) Пєтя Водинтур

1. АТО закінчиться за пару днів.
2. Продам бізнес.
3. Зарплатня солдатам 1000 гривень на день, матеріальне забезпечення армії стане головним пріоритетом і воювати будуть лише добровольці.
4. Вибори по відкритим спискам.
5. Всі злочини Майдану будуть розслідувані, а винні — покарані.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4888

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 141

ID поста = 5186свежие комментарии:
крымский бандеровец