новости • обзоры • события • факты
289 просмотров

Росіяни для кібератак проти США, України, Німеччини використали ту саму IP адресу - ThreatConnect

Фірма ThreatConnect, що займається питаннями кібербезпеки, розслідувала злами електронної бази виборців, що відбулися нещодавно в двох американських штатах. Одна з IP-адрес 5.149.249.172 виявилася спільною із тією, яку було використано у ході кібератак в Україні, Туреччині та Німеччині раніше цього року. Про це повідомляє видання Politico.

«Раніше ФБР розповсюдило у повідомлення із переліком усіх IP-адрес, із яких було здійснено кібернапади, та закликало відслідковувати ознаки зламу систем за тією ж схемою», – розповідає автор матеріалу.

У компанії TreatConnect, яка повідомляє про отримання доказів використання єдиної IP адреси у випадках кібератак у США, Туреччині, Німеччині та Україні повідомили, що проаналізована хакерська кампанія «має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів».

«Попередження розповсюджене ФБР викликало спалах побоювань у США, що мішенню іноземних хакерів стануть недофінансовані провінційні виборчі штаби кандидатів у президенти, адже раніше хакери вже здійснили злам системи Демократичного національного комітету та інших американських політичних організацій», – пояснює видання.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5174

Сейчас на сайте: 10

Просмотров за сегодня: 397

ID поста = 15520самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец