новости • обзоры • события • факты
161 просмотров

РОСІЯ ВИКОРИСТАЛА БАЗУ В ІРАНІ ДЛЯ ПОВІТРЯНИХ УДАРІВ У СИРІЇ


Росія використала військово-повітряну базу на заході Ірану для завдання ударів по об‘єктах у Сирії. Бомбардувальники Ту-22 за підтримки багатофункціональних літаків Су-34 здійнялися у повітря з аеропорту Хамедан і вразилі цілі в районі міст Алеппо, Ідліб та Дейр ез-Зор – йдеться у заяві російського міністерства оборони. Утім, оглядачі вважають, що цілі нових ударів радше політичні, ніж військові.

Ендрю Таблер, дослідник Вашингтонського інституту близькосхідної політики:
“Вперше Росія використала бази в Ірані, і це означає ескалацію конфлікту в Сирії. Я думаю, що це свого роду провокація, покликана змусити Барака Обаму швидше домовлятися, перш ніж до влади у прийде новий президент. Росіяни вважають, якщо це буде Гілларі Клінтон, вона буде набагато агресивнішою у таких місцях як Сирія”.

У Москві заявили, що використання бази в Ірані значно підвищить ефективність ударів по угрупованню ІДІЛ та іншим терористичним організаціям. Росія також попросила у Тегерана дозвіл на проліт крилатих ракет повітряним простором країни. У США нову стратегію Росії назвали “прикрою, але не несподіваною”, а також заявили, що вона порушує рішення Ради Безпеки ООН.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 20

Просмотров за сегодня: 3,086

ID поста = 16963самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец