новости • обзоры • события • факты
142 просмотров

Росія може стати «вигнанкою» через бомбардування Сирії – Борис Джонсон

Голова МЗС Великої Британії Борис Джонсон застерігає Росію, що вона може стати «вигнанкою», якщо продовжуватиме бомбардувати цивільні райони у Сирії.

«Якщо Росія продовжуватиме свій нинішній шлях, то, думаю, що ця велика країна ризикує перетворитися на вигнанку», – сказав Джонсон 11 жовтня у Лондоні під час виступу у нижній палаті британського парламенту.

Борис Джонсон також закликав проводити демонстрації біля російського посольства у Лондоні і створити коаліцію «Стоп війні».

«Я був би радий побачити демонстрації біля посольства Росії», – зазначив голова МЗС Великої Британії.

Борис Джонсон покладав на Москву відповідальність за бомбардування 19 вересня колони з гуманітарною допомогою. За його словами, на підтвердження цього є «надійні докази».

Минулого тижня Росія заблокувала ухвалення в Раді безпеки ООН резолюції, яка передбачала припинення повітряних ударів і польотів військової авіації над сирійським містом Алеппо. Проект резолюції, яку спільно розробили дипломати Франції та Іспанії, представляв французький міністр закордонних справ Жан-Марк Еро.

Згодом у Москві пояснили, що Росія ветувала проект резолюції щодо Сирії, тому що проект є «політизованим і має односторонній характер».

Сотні мирних жителів загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по утримуваних повстанцями районах Алеппо, відколи бойові дії в Алеппо поновилися 19 вересня після зриву перемир’я, яке було погоджено США і Росією.

Вашингтон і Москва, які були на протилежних сторонах сирійського конфлікту, критикували один одного через недотримання угод про перемир’я

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 5

Просмотров за сегодня: 3,913

ID поста = 17977свежие комментарии:
крымский бандеровец