новости • обзоры • события • факты
321 просмотров

Росія, можливо, здійснила військовий злочин в Сирії – Борис Джонсон

Міністр закордонних справ Великобританії в інтерв’ю БіБіСі заявив, що Росія скоїла військовий злочин в Сирії, якщо вона стоїть за атаками на гуманітарний конвой в Алепо. Джонсон сказав, що правильним було б встановити, чи російські військові умисно цілилися у цивільних. Нагадаємо, від авіаударів минулого понеділка загинуло 20 цивільних та знищено 18 вантажівок гуманітарної допомоги.

Борис Джонсон також сказав, що Росія затягує війни в Сирії і робить її «ще більш огидною».

У свою чергу Сполучені Штати та європейські союзники закликають Росію вдатися до екстрених кроків, щоб забезпечити припинення кровопролиття в Сирії. У спільній заяві, опублікованій у суботу, міністри закордонних справ США, Франції, Італії, Німеччини та Великобританії, а також високі представники ЄС закликали Москву підтримати гуманітарні зусилля в Сирії, припинити бомбардування сирійців та поновити мирні переговори.

«Це відповідальність Росії – довести, що вона здатна та хоче здійснити екстрені кроки, щоб врятувати дипломатичний процес для припинення кровопролиття, дозволити безперешкодне надходження гуманітарної допомоги та створити умови, необхідні для поновлення очолюваних ООН переговорів відносно політичного процесу», — йдеться у спільній заяві. Союзники також закликали Росію зосередити свої зусилля проти пов’язаних з Аль-Кайдою угруповань в Сирії.

За ініціативою Великобританії, Франції та США в неділю об 11 годині за Вашингтонським часом розпочинається екстрене засідання Ради Безпеки ООН по сирійській кризі.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5177

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 1,150

ID поста = 16755свежие комментарии:
крымский бандеровец