новости • обзоры • события • факты
220 просмотров

Росія підготувала Америці "кольорову революцію" - у Washington Post опублікували сценарій

«Розумію, що це звучить божевільно, але якби були Україною, ось що зробив би Кремль», — такими словами відомий американський публіцист та викривач Кремля Енн Епплбаум характеризує свій матеріал у виданні Washington Post, присвячений ймовірному сценарію Москви з дестабілізації Америки у ході президентських виборів.

У статті під заголовком «Як Росія могла би спричинити виборчу катастрофу у США» Епплбаум покроково розписує можливий сценарій занурення США у хаос.

Yes, I know that this sounds insane. But if the were Ukraine, this is what the Kremlin would do https://t.co/thbqc0fe8c

— Anne Applebaum (@anneapplebaum) 8 вересня 2016 р.

1. Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп, радниками якого є декілька людей із зв’язками з Росією, буде повторювати і зміцнювати риторику побудовану на закидах про «фальсифіковані вибори» президента, недостовірні опитування громадської думки (останні протягом тривалого часу вказували на перевагу Гілларі Клінтон — прим. ГА), нехтування голосами невдоволених у США, корумпованість американської еліти, клану Клінтонів та їх змову зі ЗМІ з метою перешкодити Дональд у Трампу отримати президентське крісло.
2. Росія продовжуватиме публікувати матеріали, що були отримані їхніми хакерами у результаті атак на Демократичний національний комітет та інших осіб та організацій у США. Головною ціллю буде не просто дискредитувати Гілларі Клінтон, але весь демократичний процес і «еліту», яка нібито ним керує.
3. У день виборів, або напередодні російські хакери спробують здійснити злам виборчої системи. Попередні спроби вже довели, що це можливо.

Американська виборча система є децентралізованою, і у деяких місцях недостатньо захищеною, стверджує Енн Еплбаум, посилаючись на приклад Флориди в 2010-му році.

4. Росіяни намагатимуться зруйнувати вибори. Вони можуть спробувати проштовхнути обрання Трампа або інсценізувати фальсифікацію виборів з боку Клінтон.
5. Слідом за оголошенням про офіційні результати виборів варто очікувати масової істерії та хаосу, після чого Трамп може навіть стати президентом, заблокувати Клінтон і почати будувати широкі відносини з Володимиром Путіним. Навіть якщо Гілларі Клінтон залишиться президентом, вона буде заплямованою, оскільки щонайменше частина країни припускатиме, що вона не є легітимно обраною.
6. Найімовірніше, хакерська атака зазнає невдачі, але навіть чутки про це можуть створити таку саму істерію, як справжня фальсифікація виборів.
7. Якщо Трамп виграє, то він виграє, але якщо програє, то існує чимало способів заробити на риториці «вибори було сфальсифіковано». Що б не трапилося, політичний процес буде підірвано, соціальна довіра загрузне глибше, і привабливість американської демократії (вдома і в світі) зменшиться. Саме в цьому якраз і суть, переконана Епплбаум.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5172

Сейчас на сайте: 21

Просмотров за сегодня: 4,110

ID поста = 16071свежие комментарии:
крымский бандеровец