новости • обзоры • события • факты
154 просмотров

РОСІЯ І ДНР ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ВИСНОВКИ МІЖНАРОДНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗАГИБЕЛІ "БОЇНГА" НА ДОНБАСІ


У самопроголошеній Донецькій Народній Республіці заперечують висновки міжнародного розслідування щодо їхньої причетності до краху малайзійського “Боїнга” на Донбасі в липні 2014 року.

“Звинувачення на адресу ДНР – безглузді. Таких систем ППО на нашому озброєнні не було – ні систем, ні фахівців. Тому збити “Боїнг” ми не могли”, – заявив “Інтерфаксу” один з командувачів бойовиків Едуард Басурін.

Москва також відкидає доповідь міжнародних експертів і називає слідство упередженим.

“Росія розчарована тим, що ситуація навколо розслідування катастрофи “Боїнга” не змінюється. Висновки голландської прокуратури підтверджують те, що слідство упереджене і політично мотивоване. Самовільно призначати винного, вигадувати бажані результати, – все це перетворилося в норму для наших західних колег,” – заявила речниця російського МЗС Марія Захарова.

Виробник ракет “Бук” російське підприємство “Алмаз-Антей” заявило, що висновки слідчих засновані на моделюванні аварії, а не на реальних фактах.

Натомість президент Петро Порошенко з міжнародними висновками згоден:

“Є всі тверді докази того, хто скоїв цей страшний злочин і хто несе повну відповідальність за цю терористичну атаку.”

В результаті катастрофи малайзійського авіалайнера на сході України загинули всі 298 осіб, які були на борту. Лайнер, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, розвалився в повітрі.

Міжнародне розслідування встановило, що у літак влучила ракета “Бук”, випущена з території, яка на той час перебувала під контролем ДНР.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3433

ID поста = 17110крымский бандеровец