новости • обзоры • события • факты
186 просмотров

РФ докладає значних зусиль для затягування врегулювання конфлікту на Донбасі


Керівництво Російської Федерації, а також підтримувані ним сили докладають значних зусиль для того, щоб збройний конфлікт на Донбасі тривав, для чого в регіоні у складі незаконних збройних формувань сконцентровано велику кількість живої сили і військової техніки, заявляє президент України Петро .

«Ми неодноразово стикалися з опором з боку Кремля та їхніх прибічників, які роблять все можливе для того, щоб затягнути цей мирний процес, і вдаються до деструктивних дій щодо України», — заявив він, виступаючи на 71-й Генасамблеї у середу в Нью-Йорку.

Глава Української держави звернув увагу Генасамблеї ООН на те, що за 2 роки, доки триває цей конфлікт, « отримала розширені незаперечні докази прямої участі офіційних представників держави Росія, а також її підтримки терористичних угруповань, які здійснюють віроломні злочини проти моїх співвітчизників».

«Їх приблизно 38 тис. – НВФ на Донбасі, більша частина – це найманці з Росії, — заявив П. Порошенко.

Він повідомив, що ці сили добре озброєні: «в їхньому розпорядженні понад 700 танків, 1200 БМП, понад 1 тис. артилерійських систем і понад 300 РСЗВ».

«Росія продовжує направляти людські та військові ресурси на територію України щодня. Водночас, РФ продовжує наполягати, що вона не бере участі у цьому конфлікті. По-російськи це називається «їх там немає», — сказав президент України.

Він також нагадав, що за час конфлікту на Донбасі загинули 10 тис. осіб

источник->

Зарегистрированных пользователей: 3946

Сейчас на сайте: 12

Просмотров за сегодня: 9,712

ID поста = 16544свежие комментарии:
крымский бандеровец