новости • обзоры • события • факты
153 просмотров

РФ запретила украинским грузовикам передвигаться по своей территории

Рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, припинено на території Росії, повідомляє Мінтранс РФ у неділю.

«Дія зазначених заходів зберігатиметься до врегулювання українською стороною ситуації з неправомірним блокуванням російських вантажних автотранспортних засобів на території України», — йдеться в повідомленні на сайті Мінтрансу.

«У різних областях України залишаються заблокованими понад 100 вантажних автомобілів, понад 500 вантажних автомобілів не можуть в’їхати на територію України з боку держав Європейського союзу, повертаючись до РФ. При цьому тільки за 11-12 лютого 2016 року було забезпечено безперешкодний в’їзд або виїзд на територію нашої країни 1038 українських вантажних транспортних засобів», — повідомили в Мінтрансі РФ.

«У відповідь Росія призупинила рух вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, своєю територією», — заявили в міністерстві.

За інформацією російського Мінтрансу, «із 11 лютого 2016 року на території України групи осіб неправомірно блокують вантажні транспортні засоби російських автоперевізників, які здійснюють транзитний проїзд між територією РФ та державами Європейського союзу з території України».

«Зазначені дії є грубим порушенням Угоди між урядом РФ і урядом України про міжнародне автомобільне сполучення, згідно з яким сторони забезпечують можливість здійснення транзитних перевезень своєю територією. До цього часу Українська сторона не вжила заходів, спрямованих на припинення протиправних дій зазначених груп осіб для забезпечення безперешкодного руху російських вантажних транспортних засобів. Відповідні звернення російської сторони залишилися без відповіді», — заявили в Мінтрансі РФ.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 150

ID поста = 10968свежие комментарии:
крымский бандеровец