новости • обзоры • события • факты
210 просмотров

Саакашвілі каже, що БПП перетворився на кримінальне угрупування

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що «Блок Петра Порошенко» перетворився на кримінальне угрупування.
Про це він заявив в ефірі 112 каналу у понеділок ввечері, коментуючи прохання деяких нардепів від «Народного фронту» і «БПП» перевірити Саакашвілі на скоєння злочинів щодо «Одеського припортового заводу».
«БПП перетворилася на таке ж організоване кримінальне угруповання, як і «Народний фронт». Я не про всіх членів там кажу, але однозначно. На вході при ОПЗ сидить «Народний фронт», на виході сидить БПП. Тобто продукцію продає БПП, це їхня каса», — сказав Саакашвілі.
«Нехай шукають, що хочуть, але я не сприймаю від людей, які по горло сидять в лайні корупції, розмов, що можуть щось знайти на Саакашвілі», — заявив голова Одеської ОДА.
«Я не припускаю від всякої мерзоти таких розмов: «Давай перевіримо його», — додав він.
Раніше Саакашвілі на брифінгу заявив, що чиновники з Одеського припортового заводу, яких затримало НАБУ, передавали гроші депутатській групі Мартиненка-Іванчука.

Українська правда

источник->

Губернатор Одесской области Михеил в «Вечернем прайме». Трансляцию вел телеканал «112 ».

«
БПП превратилась в такую же организованную криминальную группировку как и «Народный фронт». Я не про всех членов там говорю, но однозначно. На входе при ОПЗ сидит «Народный фронт», на выходе сидит БПП. То есть продукцию продает БПП, это их касса», — сказал Саакашвили.

Зарегистрированных пользователей: 4882

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 150

ID поста = 16141свежие комментарии:
крымский бандеровец