новости • обзоры • события • факты
179 просмотров

Саакашвили: никогда так плохо в Украине не было, как сейчас

Губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі на Антикорупційному форумі у Києві заявив про створення «Руху за очищення України».
«Головна проблема — корупція. Уряд з нею не бореться…Ніколи так погано в Україні не було, як зараз…Але вони не розуміють, що ніхто не боїться ні Сені ні Бені»,- заявив пан Саакашвілі.
За його словами, цей рух буде проти корупції і за реформи.
У своїй промові він закликав до зміни уряду. Водночас, гість форуму російський бізнесмен Євген Чичваркін закликав призначити Саакашвілі прем’єром.

Саакашвили: никогда так плохо в Украине не было, как сейчас

Пан Саакашвілі анонсував, що після форуму в Києві схожі антикорупційні форуми пройдуть у регіонах — у Харкові, Львові і Дніпропетровську.
Депутати Сергій Лещенко та Світлана Заліщук заявили, що про створення партії наразі не йдеться, повідомляє кореспондент BBC Україна.
«Наша мета — не створити зараз партію, а створити токсичне середовище для корупції. Але треба бути готовими до можливих дочасних виборів», — додав пан Лещенко.
Він також знову заявив про потребу змінити генпрокурора

На масштабний Антикорупційний форум у Києві в середу ввечері зібралися кілька тисяч людей — політики, громадські діячі, експерти та журналісти.
На захід прибули, зокрема, заступник Генпрокурора Давид Сакварелідзе, соратник пана Саакашвілі Саша Боровик, низка депутатів парламенту.
Президент Петро Порошенко надіслав на захід вітальний лист.
Співачка Руслана заспівала на відкритті гімн України.
Форум організували близько 20 організацій, серед яких — «Автомайдан», рух «Чесно», партія «Демальянс», «Сила народу» та інші.
Метою форуму називають «зосередити сили суспільства на боротьбу з корупцією у всіх сферах».
Організатори твердять, що фінансували організацію форуму, зокрема, із добровільних внесків громадян.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 3951

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 698

ID поста = 9756свежие комментарии:
крымский бандеровец