новости • обзоры • события • факты
381 просмотров

Сенат Каліфорнії (США) прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України

Сенат Каліфорнії () прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України

31 серпня 2017 року Сенат Каліфорнії (США) прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України в цьому штаті. Відповідне рішення було ухвалено одноголосно (http://leginfo.legislature.ca.gov/fac…/billTextClient.xhtml…).
Підготовка проекту зазначеної резолюції була ініційована Генеральним консульством України в Сан-Франциско за підтримки української громади штату, на підставі схваленої Сенатом штату Каліфорнія аналогічної резолюції від 18.08.2016 та наданих Посольством України в США інформаційних матеріалів.
Автором резолюції є сенатор Каліфорнії Джеймс Нільсен.
У ході промови під час парламентського слухання Дж. Нільсен поінформував членів Сенату про значний внесок, який здійснює українська громада для розвитку Каліфорнії.
За результатами голосування Генеральний консул України Сергій Альошин у своїй промові подякував спікеру Сенату, автору згаданої резолюції та всім членам законодавчого органу за підтримку цієї важливої ініціативи. Він також зазначив, що Каліфорнія є третім штатом США за кількістю жителів українського походження, та відзначив міцний зв’язок української діаспори з історичною Батьківщиною.

источник->

1 комментарий: Сенат Каліфорнії (США) прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3946

Сейчас на сайте: 9

Просмотров за сегодня: 9,716

ID поста = 25081свежие комментарии:
крымский бандеровец