новости • обзоры • события • факты
234 просмотров

Сервіс замовлення таксі Uber розпочав роботу в Україні

Міжнародний онлайн-сервіс для замовлення таксі офіційно розпочав роботу в Україні. Про це під час презентації сервісу повідомив генеральний директор у Східній Європі Ентоні ле Рух.

Першим містом, в якому можна буде скористатися сервісом Uber, стане Київ

Як повідомили в компанії, вартість подачі машини в Києві становитиме 25 гривень, далі по маршруту вартість складе 4,5 гривні за кілометр.

Після повідомлень про можливий запуску в Україні мобільного сервісу замовлення таксі Uber українські таксисти протестували. Зокрема представники української таксомоторної асоціації та професійної спілки таксистів вважають, що Uber надасть можливість працювати нелегальним перевізникам, не сплачуючи при цьому податків і не відповідаючи за безпеку і комфорт пасажирів.

Натомість представник мобільного сервісу замовлення таксі Uber заявляв Радіо Свобода, що служба працюватиме в Україні легально, відповідно до місцевого законодавства.

Компанія Uber створена у 2009 році. Її штаб-квартира розташована в американському Сан-Франциско. На сьогодні сервіс працює у 68 країнах світу. Втім у багатьох країнах проти Uber протестують місцеві перевізники, зокрема акції протесту відбулись в Угорщині, Білорусі та Франції.

Зарегистрированных пользователей: 4886

Сейчас на сайте: 34

Просмотров за сегодня: 4,701

ID поста = 12943свежие комментарии:
крымский бандеровец