новости • обзоры • события • факты
260 просмотров

Субсидія - це дотація бідності, а не економія, - Зубко


Субсидія — це дотація бідності, а не економія, — Зубко

В Україні близько 5,2 млн домогосподарств, або третина від загальної кількості, витрачають більше 15% своїх доходів на сплату житлово-комунальних послуг.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“Субсидії – це дотація бідності, а не захід для економії енергоресурсів. Заходи з енергоефективності – це не тільки економія, але і шлях до енергонезалежності. Величезні обсяги коштів, які сьогодні витрачаються державою, це компенсація для тих сімей, які витрачають на комунальні послуги більш ніж 15% свого доходу”, – сказав Зубко.

За його словами, нині в Україні нараховується 5,2 млн домогосподарств, що витрачають на комунальні послуги більш ніж 15% доходів – це третина усіх домогосподарств.

“Мова йде і про тих, хто проживає у багатоповерхівках, і в індивідуальних будинках. Доходи сьогодні не дозволяють людям заплатити. І нам треба говорити про зростання доходів”, – зазначив

Він підкреслив, що пріоритетом роботи є реінвестування субсидій у Фонд енергозбереження. “Це інструмент мотивування людей, але уже за результатами заходів з енергозбереження, якщо будинок буде переведений з одного класу в інший”, – зазначив віце-прем’єр.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 3,933

ID поста = 17647свежие комментарии:
крымский бандеровец