новости • обзоры • события • факты
207 просмотров

Дональд Трамп

Барак Обама зробив США посміховиськом цілого світу тим, що помістив вирішення проблеми глобальних змін клімату у центр міжнародної політики Сполучених Штатів. Про це заявив Дональд Трамп — популярний політик-республіканець, який реально претендує на номінацію від Республіканської партії на президентських виборах у США наступного року в інтерв’ю “Breitbart News Daily.”

«Він хоче говорити лише про зміни клімату. Ми, як дурники над якими усі сміють», — цитує Трампа видання The Hill.

«Обама вважає, що зміни клімату становлять більшу проблему, ніж Росія, яка до зубів озброєна ядерними ракетами, чи Китай, який будує у Південно-Китайському морі штучні острови-фортеці. Через це нас і не поважають», — дорікнув президенту США Дональд Трамп.
Справді існує проблема глобального потепління, і вона називається «ядерним глобальним потеплінням»
Дональд Трамп

«Справді існує проблема глобального потепління, і вона називається «ядерним глобальним потеплінням». Якщо ми зараз не зберемо себе до купи і не поставимо на місце деякі з цих країн, які хочуть значно посилитись, ми будемо мати великі проблеми», — розвинув свою думку Трамп.

Політик також заявив, що ніхто у світі не збирається слідувати курсу на боротьбу із глобальними змінами клімату, який уособолює Обама. Натомість, його зусилля та гасла, викликають насмішки.

«Я розмовляв з китайцями на найвищих рівнях, і вони вважають що ми дурні, як пробка. І вони праві», — заявив Трамп.

«Наш президент стурбований змінами клімату, а не тим, що ядерна зброя можа становити загрозу нашим містам», — зазначив політик.

Президент США Барак Обама приділяє значну увагу вирішенню проблеми змін клімату, а також розвитку та запровадженню енергоощадних технологій та ін.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 15

Просмотров за сегодня: 3,219

ID поста = 8333самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец