новости • обзоры • события • факты
223 просмотров

США: демонстранти в місті Шарлотт відкинули комендантську годину

Демонстранти, які протестують проти дій поліції в американському місті Шарлотт, 23 вересня відмовилися дотримуватися запровадженого рішенням місцевої влади режиму комендантської години.

Сотні демонстрантів залишилися на вулицях найбільшого міста Північної Кароліни, поліцейські не намагалися заарештувати їх незабаром після того, як наказ опівночі набрав чинності.

Оголошення про комендантську годину надійшло після масових заворушень, що сталися після вбивства поліцейськими 43-річного Кіта Скотта.

Пізно ввечері 21 вересня був тяжко поранений один із учасників протестів, згодом він помер у лікарні. Міська поліція заявила, що не несе відповідальності за це, оскільки її співробітники застосовували лише сльозогінний газ і світлошумові гранати.

За день до цього щонайменше 16 поліцейських були поранені, коли демонстранти кидали у спецпризначенців каміння, здійснювали підпали і на короткий час заблокували одну з автотрас.

Поліція стверджує, що 43-річний чорношкірий Кіт Скотт був озброєний і не звертав уваги на вимоги поліцейських. У родині загиблого кажуть, що він тримав у руках книжку, а не зброю.

Серія інцидентів, які останнім часом сталися в багатьох місцевостях Сполучених Штатів, викликали питання щодо расової упередженості в правоохоронних органах

источник->

Збільшується тиск на поліцію американського міста Шарлотт з вимогами оприлюднити відео сцени вбивства співробітниками поліції чорношкірого чоловіка, коли його авто зламалося на одній з доріг штату.

Цей випадок спричинився до виступів протесту та насильницьких дій впродовж двох ночей поспіль у цьому найбільшому місті штату Північна Кароліна.

Поліційне відео буде лише показано членам родини 43-річного Кіта Скотта.

Сотні додаткових патрулів поліції та підрозділи національної гвардії США було розміщено на вулицях міста Шарлотт з метою запобігти повторенню насильницьких виступів протесту після вбивства чорношкірого чоловіка, у ході яких було пошкоджено будинки і пограбовано крамниці.

Зарегистрированных пользователей: 5177

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 1,134

ID поста = 16585самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец