новости • обзоры • события • факты
144 просмотров

США зупинили співпрацю з Росією щодо Сирії

Сполучені Штати Америки заявили, що зупиняють переговори з Росією про намагання покласти край насильству в Сирії, і звинуватили Росію в невиконанні її зобов’язань за домовленістю про перемир’я.

Як заявив речник Державного департаменту Джон Кербі, це рішення далося нелегко.

За його словами, причиною стало те, що Росія і режим Сирії, всупереч домовленості про припинення вогню, лише посилили напади на території зі значним цивільним населенням.

«Росія і сирійський режим обрали воєнний шлях, несумісний із Угодою про припинення бойових дій, що засвідчили їхні посилені удари по цивільних територіях, із особливим прицілом на критично важливу інфраструктуру, як-то лікарні, і їхні дії з метою не допустити гуманітарну допомогу до цивільного населення, що потребує її», – мовиться в заяві Держдепартаменту.

У рамках зупинення співпраці США виводять із Сирії своїх працівників, що були готові взяти участь у роботі спільного американсько-російського центру для координації військової співпраці й обміну даними розвідки, який, за домовленістю Вашингтона й Москви, мав був запрацювати після встановлення тривкого перемир’я в Сирії.

У Сирії, в першу чергу в місті Алеппо на півночі країни, сирійські урядові війська і їхніх союзники за підтримки повітряних ударів російської авіації ведуть бойові дії проти загонів супротивників режиму. В Алеппо вони б’ють по оточеній частині міста, де також живуть сотні тисяч цивільних мешканців. Цей наступ на Алеппо, в першу чергу повітряні бомбові й ракетні удари сирійської і російської авіації, призвів до загибелі вже сотень мирних мешканців і значних нових руйнувань. У першу чергу ці удари спрямовані проти лікарень та шляхів і інфраструктури постачання оточеної частини міста. Попри широку міжнародну критику, Дамаск і Москва заявляють, що не припинять наступу на місто.

Через такі дії Москви Вашингтон уже кілька разів заявляв, що перебуває на межі припинення співпраці США й Росії щодо Сирії.

источник->


ВАШИНГТОН ПРИПИНИВ ПЕРЕГОВОРИ ІЗ МОСКВОЮ ЩОДО ПЕРЕМИР’Я У СИРІЇ

Сполучені Штати припинили переговори із Росією, метою яких було покласти край кровопролиттю у Сирії. Вашингтон звинуватив Москву у недотриманні власних зобов‘язань стосовно угоди про перемир‘я. У Білому Домі пояснили таке рішення тим, що терпець США урвався, а Росія вичерпала ліміт довіри.

“Росія та сирійський режим обрали військовий шлях, який несумісний із перемир‘ям. Вони інтенсифікували напади на цивільні об‘єкти, знищують важливу інфраструктуру, зокрема, шпиталі, заважають постачанню гуманітарної допомоги мирним жителям”, – заявила речниця Держдепартаменту США Елізабет Трюдо.

Після припинення дипломатичного діалогу між Вашингтоном і Москвою щодо Сирії, Білий Дім розгляне можливість посилення санкцій проти Росії.

27 вересня війська президента Ассада порушили перемир‘я і відновили наступ на райони Алеппо, підконтрольні поміркованій опозиції. Її представники заявили, що після бомбардувань, здійснених російською авіацією, вести перемовини про мир із Москвою немає сенсу.


источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 2,827

ID поста = 17487свежие комментарии:
крымский бандеровец