новости • обзоры • события • факты
218 просмотров

США: НА ДРУГИХ ТЕЛЕДЕБАТАХ ТРАМП БУВ АҐРЕСИВНІШИМ ЗА КЛІНТОН


У Сент-Льюїсі, що в американському штаті Міссурі, відбулися другі телевізійні дебати кандидатів у президенти США від Демократичної і Республіканської партій. Гілларі Клінтон, звичайно, не відмовилася від можливості розвинути ініціативу, що виникла після оприлюднення відео 2005 року, що в ньому зневажливо говорить про жінок. Саме від цього Клінтон відштовхувалася в атаках на свого конкурента.

Гілларі Клінтон:
“Не лише ставлення до жінок і це відео ставлять питання щодо його здатності бути нашим президентом. Адже він також атакував імміґрантів, афроамериканців, людей латиноамериканського походження, неповносправних, військовополонених, мусульман та багатьох інших. Ось хто такий – Дональд Трамп”.

Натомість Трамп зосередив свою увагу на контроверсії з електронними листами Клінтон. Ідеться про те, що коли Гілларі була державним секретарем в адміністрації Обами, вона використовувала для офіційної кореспонденції приватний сервер. Потім тисячі цих імейлів були класифіковані як державна таємниця.

Дональд Трамп:
“Якщо я виграю, то дам інструкцію моєму генеральному прокуророві, щоби спеціальний прокурор розглянув Вашу справу. Адже ніколи ще не було стільки брехні, обману. Такого ще ніколи не було… Люди у цій країні обурені. Думаю, ті, що довго працюють у ФБР, обурені”.

Гілларі Клінтон прямо звинуватила путінський режим у тому, що той “намагається уплинути на результати виборів” у США і допомогти Трампу перемогти. Ніколи в історії США ще не було такого, аби іноземна держава так наполегливо працювала, аби вплинути на результати виборів, – заявила Клінтон. Може це тому, що він хвалив Путіна, а може він пов‘язаний із російськими бізнесменами, припустила вона.

“Я не знаю Путіна,” – відповів на це Трамп і додав, що з Росією було б добре співпрацювати для перемоги над так званою “Ісламською державою”.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 150

ID поста = 17908свежие комментарии:
крымский бандеровец