новости • обзоры • события • факты
213 просмотров

ТВОРЦІ ТА ЛЮБИТЕЛІ КОМІКСІВ ЗНОВУ ЗІБРАЛИСЯ У ЄГИПТІ

У Каїрі пройшов другий Міжнародний фестиваль коміксів. Після дебютного року захід подорослішав та вийшов на новий рівень. Цього разу у ньому взяли участь 30 митців з арабських країн та всього світу. Три дні у столиці Єгипту тривали семінари, творче спілкування, читання та перегляд коміксів. Головна тема зустрічі – “Як автор розповідає історію незалежно від стилю?”.

“Тут відбувається справді щось дуже важливе. Через зміни у суспільстві, неабиякі політичні проблеми, які стоять перед Єгиптом, перед всім регіоном, голос коміксів звучить справді дуже потужно, вони говорять про речі, про які потрібно говорити. Вони грають дуже важливу роль,” – говорить журналіст та експерт з коміксів Пол Грейветт.

Дослідник Близького Сходу Енріке Клаус вважає, що в арабських країнах пік популярності коміксів – ще попереду:

“Коміксам потрібне визнання від публіки, як великого виду мистецтва не спрямованого на дитячу аудиторію. Дуже багато має бути зроблено з точки зору комерційного розвитку.”

Цього року фестиваль прагне започаткувати спеціалізований ринок для коміксів у регіоні, для цього організатори зібрали якомога більше зацікавлених інституцій під одним дахом із творцями коміксів. Захід отримав підтримку зокрема Французького культурного центру, Британської ради, німецького Ґете-інституту.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 26

Просмотров за сегодня: 1,953

ID поста = 17420свежие комментарии:
крымский бандеровец