новости • обзоры • события • факты
200 просмотров

ТОНІ МАРТІН — ЧОТИРИРАЗОВИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ З РОЗДІЛЬНИМ СТАРТОМ

Тоні Мартін повернув собі титул чемпіона світу з велоперегонів з роздільним стартом. Німець здобув четвертий чемпіонський титул після трьох тріумфів у 2011-13 роках.

Тоні Мартін був найшвидшим на трасі столиці Катару Дохи. 41-річний німецький велогонщик добряче натиснув на педалі і подолав 40 кілометрів дистанції за 44 хв і 42 сек.

Четверта золота нагорода зворушила Тоні Мартіна, оскільки поточний сезон проходив без значних досягнень.

Тоні Мартін, чемпіон світу з велоперегонів з роздільним стартом: “Здобути титул чемпіона світу — це дивовижно. Я не йму віри. Адже всі знали, що досі я не найкращим чином проводив цей сезон. Отже, у своїх передостанніх перегонах сезону я здобув титул чемпіона світу, це неперевершено. Цей успіх змушує забути все, що було протягом сезону.”

Тоні Мартін випередив на 45 секунд білоруса Васіля Кіриєнку, в якого, власне, й відібрав титул чемпіона світу. Білоруський велогонщик тепер має повний комплект медалей чемпіонату світу: у 2012-му Кіриєнка здобув “бронзу”, у 2015-му — “золото”, а цьогоріч — “срібло”.

Доповнив подіум у Досі іспанець Джонатан Кастров‘єхо. Він програв переможцеві 1 хв і 10 сек. Для Кастров‘єхо поточний сезон вельми успішний: він здобув “золото” у розділці на чемпіоні Європи та фінішував четвертим на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.