новости • обзоры • события • факты
334 просмотров

Трамп назвав умови повернення до Паризької угоди: Вигода США - передусім

Трамп назвав умови повернення до Паризької угоди: Вигода — передусім

Президент США заявив, що США виходять із Паризької кліматичної угоди, але негайно розпочинають переговори про вигідніші для Америки умови повернення до угоди, або ж формулювання принципово нової міжнародної домовленості, спрямованої на захист довкілля.

Дональд Трамп також наголосив, що абсолютно відданий захисту довкілля, але Паризьку кліматичну угоду у її нинішньому вигляді вважає шкідливою для американської економіки і такою, що надає переваги таким країнам, як Китай та Індія.

Паризька угода — угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 р. Паризька кліматична угода передбачає, що зобов’язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їхнього економічного розвитку.

Президент США відзначив, що вважає, що взяті адміністрацією Барака Обами забов’язання щодо Паризької угоди призвели б до величезних втрах США, скорочення зайнятості у цілих галузях американської економіки і одночасного зростання кількості робочих місць в аналогічних галузях інших країн — через несправедливість даної угоди.

Президент США також наголосив, що готовий до негайних переговорів із законодавцями Демократичної партії для пошуку максимальної вигідної США формули співпраці на міжнародному рівні з метою захисту довкілля.

«Для них Америка не на першому місці, а для мене — на першому», — наголосив Трамп, говорячи про закордонних критиків його позиції з приводу Паризької кліматичної угоди.

«Мене обрали, щоб представляти громадян Піттсбурга (промислове місто у США — прим. ГА), а не Парижа», — підкреслив президент США.

Вихід з Паризької кліматичної угоди був передвиборчою обіцянкою Трампа. Заяву президента США привітали у Республіканській партії.

«Я аплодую рішенню президента США турбуватись передусім про наших працівників та енергетичну галузь», — твітує впливовий республіканець та колишній кандидат у президенти США Тед Круз.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4049

Сейчас на сайте: 29

Просмотров за сегодня: 4,260

ID поста = 24613свежие комментарии:
крымский бандеровец