новости • обзоры • события • факты
277 просмотров

Трамп подякував Путіну за вигнання американських дипломатів: "Ми саме намагаємося скоротити витрати"

Трамп подякував Путіну за вигнання американських дипломатів: «Ми саме намагаємося скоротити витрати»

Президент США поіронізував з приводу рішення Росії значно обмежити кількість американських дипломатів у країні. Трамп подякував Володимиру Путіну за відповідне рішення.

«Я хочу йому подякувати, бо ми саме намагаємося скоротити витрати на заробітну платню», — заявив Трамп, спілкуючись із журналістами.

Відповідні слова президента наводить Келлі Одоннелл, кореспондент амерканського ЗМІ NBC News у Білому домі.

«Як на мене, то я дуже вдячний, що він позбавив роботи значну кількість людей, бо тепер наші витрати на заробітну платню скоротились. Не бачу реальних підстав для їх повернення. Тому я дуже ціню той факт, що вони спромоглися зменшити витрати США на платню. Ми заощадимо багато грошей», — заявив президент США.

Раніше, у відповідь на запровадження США нових санкцій щодо Москви, Росія ухвалила рішення значно обмежити кількість американського дипломатичного персоналу у Росії та відібрати нерухомість, яку використовували у Росії американські дипломати. Раніше Росія тривалий час вимагала повернути їй дипломатичну неружомість вилучену урядом США за президентства Барака Обами в рамках відповіді на втручання Москви в американські вибори. Тоді ж із США було вигнано групу російських дипломатів.

У Державному депртаменті висловили жаль та заперечення з приводу рішення офіційної Москви обмежити кількість американських дипломатів у Росії та позбавити США частини дипломатичної нерухомості.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3463

ID поста = 24944крымский бандеровец