новости • обзоры • события • факты
188 просмотров

Трамп програв дебати і Клінтон, і власному его - американські оглядачі

Перші президентські дебати виграла Гілларі Клінтон. На цьому сходяться більшість коментаторів, які дали оцінку дискусії Дональда Трампа та кандидата у президенти США від Демократичної партії, яка відбулась у понеділок у прямому ефірі американського ТБ.

Клінтон виграла дебати також і на думку більшості учасників експрес-опитування проведеного каналом CNN.

62% віддали перемогу Клінтон, а 27% — Трампу.

При цьому знайшлись коментатори незадоволені рівнем дебатів взагалі.

«То це і є найкращі представники Америки?», — з цим питанням за підсумками президентських дебатів звернувся до своїх читачів популярний американських консервативний оглядач Гленн Бек.

«Не можу навіть вгадати, хто переміг. Але скажу так: народ США та весь Західний світ програли», — написав у Facebook Бек.

На думку багатьох оглядачів, Трамп раз по раз заковтував наживку, яку закидувала Клінтон, витрачав час на виправдовування себе і втрачав нагоди поставили у незручне становище саму Клінтон.

Він занурювався у деталі роботи свого бізнесу, давав важкі для розуміння подробиці та втрачав думку. Клінтон на фоні Трампа, який раз за разом «заводився» видавалась дуже зваженою.

«Трамп виграв перші 30 хвилин дебатів. Потім Гілларі зачепила його питаннями про його бізнес і він нив та плутав слова наступну годину», — пише консервативний оглядач Бен Шапіро.
«Чи Трамп бодай колись не піддавався на провокацію? Він не здатен контролювати свої пориви. Давайте дамо йому ядерну кнопку», — підсумовує враження від виступу Трампа Курт Ейченвальд з видання Vanity Fair, який тривалий час нещадно критикує Трампа.

«Его Трампа це головне у цій виборчій кампанії, і воно дуже зашкодило йому сьогодні. Він пропустив найзручніші нагоди перейти у наступ, бо по-дитячому захищався від нападок на себе», — твітує консервативний Бен Шапіро.

«Оцінки за дебати: Клінтон — найнижчий бал; Трамп — найнижчий бал; Виборці на рівні праймериз (за їх підсумками Клінтон та Трамп стали офіційними кандидатами від Демократів та Республканців відповідно — прим. ГА) теж отримують двійку. А ще я допив пляшку віскі. Чекаю не дочекаюсь кінця світу», — твітує Мет Волш, популярний американський політичний блогер.

«Я можу аргументувати, що Клінтон об’єктивно перемогла. Але я сумніваюсь, що хоча б один виборець з табору Трампа перейде до неї і навпаки», — Скотт Гіллмор, дописувач видання Boston Globe.
«Не думаю, що Трамп втратив жодного із своїх відданих прихильників, але не бачу, як він міг здобути хоч одного нового», — пише Джош Грінман з видання New York Daily News.

«Не згоден з тими, хто каже, що ці дебати не вплинуть на виборців. Привабливість Трампа базується на іміджі переможця, а сьогодні він програв», — твітує Івор Тосселл з видання Buzzfeed.

У самого Трампа після дебатів, здається, визнали — республіканець не говорив про те, що хотіли чути його виборці.

«Сьогоднішні дебати проігнорували ключові питання, які мають найбільше значення для американців. Ми маємо донести правду безспосередньо до американів, які важко працюють і хочуть повернути собі нашу країну», — закликає офіційна сторінка Трампа у Facebook.

источник->

Росія здійснила кібератаки у США не без «запрошення» Трампа – Клінтон на дебатах
Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявляє, що «немає сумнівів» в тому, що Росія провела кібератаки проти організацій США, а також звинуватила суперника республіканця Дональда Трампа у тому, що він «публічно запросив» президента Росії Володимира Путіна зламати американські об’єкти. Про це Клінтон заявила в ході перших із трьох запланованих дебатів «один перед одним» між кандидатами 26 вересня.

Водночас кандидат від Республіканської партії відповів, що ще незрозуміло, хто саме стоїть за недавніми кібератаками на ресурси політиків.

«Це один з переважаючих методів (Росії – ред.) – намагатися посіяти хаос і зібрати інформацію», – сказала Клінтон. Вона додала, що була «шокована», коли Трамп запропонував в липні Росії зламати її електронну пошту, зокрема листування, яке, як сказала Клінтон, вона видалила, бо вважала його особистим. Трамп пізніше сказав, що то був «сарказм».

Крім того, Трамп похвалив російського президента Володимира Путіна як сильного лідера і сказав, що поліпшить відносини з Росією, відповідаючи на звинувачення Клінтон про кібератаки. Республіканець додав, що «це може бути Росія, але це також може бути Китай».

Експерти з кібербезпеки і американські чільники раніше заявили про російський слід у втручанні в електронне листування високопосадовців Демократичної партії США з метою вплинути на хід виборів, призначених на 8 листопада. Російська сторона звинувачення відхилила.

У понеділок ввечері представниця демократів 68-річна Гілларі Клінтон та 70-річний республіканець Дональд Трамп зійшлися у словесному поєдинку на перших і з трьох планованих теледебатів в університеті Хофстра у штаті Нью-Йорк. Повідомлялось, що дивитися по телевізору дебати кандидатів планували близько 90 мільйонів людей.

Зарегистрированных пользователей: 5163

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 192

ID поста = 16912самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец